Skocz do zawartości
thorton1973

Qtek 9100

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sobie qteka i chcialem sobie zmienic macadres, bo mam radiowke a provider filtruje pa macach ale mam mozliwosc kozystana z kazdego ap, a cala miescina emanuje radiem i tak sobie pomyslalem po co korzystac z edge jak moge z wi-fi. Nieraz trzeba cos sciagnac z torrenta lub ftp a I GG chodzi caly czas w PPC.

Do tego zamiast 20 kilo mial bym do dyspozycji 50 kilo, a po co placic jak jest mozliwosc za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka fajna,

#

 

Change (spoof) MAC address in seconds on your Windows 2000, XP and 2003 systems.

#

 

User-Friendly Windows user interface (GUI.)

#

 

Intuitive and simple-to-use GUI layout. (Check out the SMAC screenshot.)

#

 

BONUS! See all network information of your network adapters in one screen.

#

 

Capable of displaying ONLY the active network adapters.

#

 

Built-in logging capability for you to track MAC address modification activities.

(Of course you can delete the log file at any time.)

#

 

Protect your privacy

ale nawet w jednym zdaniu nie doczytalem sie slowa PDA lub PPC ten programik zmienia maci w windowsach co do zniany w windzie maca nie jest mi potrzabny program, a mi potrzebny jest do WINDOWSMOBILE5 PACKETPC(palm) to jest taki mini komputer nawet aktywowalem sobie w tym 802.11g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslilem sie ze palm :P

napisalem ze nikt tego nie sprawdzil

moze na pokecie pojdzie

jak nie to tu jest jeszcze jeden-:[ nie czytalem :( ]

 

http://www.sito.uit.no/Portals/0/manualer/...ual%20jan29.pdf

na jakims forum palmowym gdzies ostatnio widzialem topica o zmiania maca - jak sobie przypomne dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to juz czuje sie troche lepiej tak grzebalem w necie ze w 3 tygodnie zassalem na to 2 giga softu, mam nawet klienta torrent zasysa ladnie 17 kilo tylko karcine za mala kupilem 1 giga do tego to porazka

 

jest tak mile urzadzonko ze w robocie widze co baba robi na pc bo mam PPC widok PC, caly monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ty jestes mastah, ktory od niedawna odkryl swiat PDA :> Niektorzy uzywaja tych sprzetow od 10 lat tutaj..

Z ciekawosci wlaczylem google, 3 link rozwiazuje Twoj problem. Widac jestes w powijakach w zadawaniu pytan google. Zycze powodzenia w pisaniu postow na forach z wlasnego lenistwa.

PS. Podpowiem ze maca nie da sie zmienic. Mozna najwyzej podszyc sie pod inny - spoof.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mialem p800 to nie wiedziales co to rysik kolego. Cytat (Widac jestes w powijakach w zadawaniu pytan google) w google wipisuje sie tresc a nie zadaje pytanie. Najwazniejsze liczy sie efekt. Teraz ja mam net za friko w PPC a ty zliczsz ile dzisiaj wydales po profilu wapowym bo na profil internetowy pewnie Cie nie stac.

W opisie dopisz sobie zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry jestes hehe. p800 rozumiem ze miales wczesniej niz byla premiera M105 :) Skoncz pisac wasc takie bzdury w kazdym poscie. Uzywam w terenie karty simdata, koszta bardzo niskie 3 grosze za 100KB. Generalnie to uzywam do wnoszenia poprawek na stronach internetowych. Przegladanie stron jest sredno zabawne na takim malym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...