Skocz do zawartości
Paazik

System operacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Kłóciłbym się, że przywracanie systemu jest takie bezużyteczne, przydaje się rzadko, to prawda, ale kiedy coś się sypie jest niezastąpione.

Ale generalnie miło usłyszeć jakieś pozytywne opinie na rzecz mojego ulubionego systemu :)

I dzięki za podsunięcie system recovery remover'a pro, zaraz zobacze co ta zabawka potrafi :) Szkoda, że nie da się ustawić, żeby trzymał wpisy użytkownika plus powiedzmy z ostatnich 7 dni, chyba że ktoś słyszał o takiej opcji?

no to uslyszysz jeszcze jedna pozytywna opinie o ME :)

 

na jednej z partycji FAT32 mam zainstalowany ten system, uzywalem tego systemu do gierek i uwazam ze jest the best, caly czas mam windows 2000, teraz praktycznie wszystkie gierki smigaja na tym systemie wiec do me zagladam juz naprawde sporadycznie

 

a co do me to jeszcze mozna wspomniec, ze nie ma problemow ze sterownikami, przerwaniami, sprzetem itp. itd. porownujac do win98se

 

przywracanie systemu i te inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>lki mozna wylaczyc w samym systemie nie kombinujac z innym oprogramowaniem

 

sam system szybciej sie laduje, no i ma duzo udogodnien w samym interfejsie (zaczerpniete z win2k), ktore naprawde ulatwiaja obsluge windy, no ale jeszcze trzeba umiec obslugiwac system (to tak w nawiazaniu do tego, ze znam kolesi, ktorzy szczyca sie tym ze potrafia obslugiwac kompa, a nie wiedza do czego sluza skroty kalw. i np. ctrl i shift)

 

no i moim zdaniem windows me jest ciut stabilniejszy od 98se (przetestowane na wlasnej skorze na kilku roznych konfiguracjach sprzetowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Me, ja uważam, że warto, chociaż jeśli masz 8,4Gb warto by wyłączyć system recovery, jak dojde jak to zrobić, to Ci napisze, ale średnio mi zależy na wyłączaniu u siebie, i tak mam jeszcze 40% wolnego na 17-stce :)

Oczywiście wszystki zależy, jak dużo instalujesz programów, duże dawki pogubionych plików rozstroją każdą windę. Ale i na to rada - punkt przywracania systemu po zainstalowaniu najważniejszych progsów i powrót jak zacznie się sypać - oszczędność czasu bardzo duża :)

Ja jestem zadowolony i jak widzę nie tylko ja.

Wybór należy do Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jade na Me - długo boroniłem sie przed przejściem z 98se - dawałem takie same motywy jak ludzie wczesniej piszacy w końcu znajomy przekonał mnie . Z mojego doświadczenia wynika ze Me jest znacznie lepszy ale tylko jesli dokona sie od razu update ( bez niego system jest jakoś mało stabilny) - dodatkowo proponuje wyłączyć przywracanie systemu bo to tylko zapycha dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...