Skocz do zawartości
prozak82

Celek 2.53 64kbit 775 + Ga-8i945p-g

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

bawil sie juz ktos podobnym sprzetem jak w temacie w OC??

 

zastanawiaja mnie mozliwosci oc tego sprzetu ja na nim wycisnalem max ~3.4 mhz z czego nie jestem zadowolony blokade mam na szynie 177(napiecie ~1.43) na 178 juz nie chce odpalic co dziwne na 177 pracuje stabilnie przy stresach osiaga kolo 40 stopni (chlodzonko robi swoje) podwyzszenie napiecia do ~1.47 nie pomaga.

 

co ciekawe juz przy 3ghz'ach mialem problem spowodowany przez ram (goodram 667mhz wybralem wlasnie 667 ze wzgledu na oc by miec zapas od 533 jakie dyktuje celeron) przy zblizeniu sie do 650mhz ramu komp nie odpalal (wlasciwie to odpalal bo sam sobie w takich sytuacjach przywraca domysle ustawienia biosu ^^ w starym kompie musialem kombinowac :P ) zmienilem mnoznik pamieci na 3.33 i odpalil (na szynie 177 mam kolo 590mhz pamiatek) dalsze obnizanie mhz ramu w celu uzyskania wyzszego taktowania proca nie pomaga.

 

ma ktos jakies pomysly, doswiadczenia inne porownania podobnego sprzetu na 775?? prosze o pisanie

 

tylko prosze bez hasel w stylu kup sobie AMD :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polak_1991

hm te fsb 177 a 178 ze nie odpala to płyta nma chyba blokade... ja na 1.425v robie 2.53@4088 stabilnie max 4.3 jak narazie na boxowym wentlu. te procki sie dobrze krecą, ale sa bardzo mało wydajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak to wina ramu obnizylem duzo nizej mhz pamiatek i kreci sie procek bez problemu na dniach zlapie na test pamiatki geil 667 zobaczymy jak one beda sie sprawowac.

 

btw mial ktos juz taki problem ze pamiatki nie wyrabialy swojej prawidlowej czestotliwosci pracy?? :blink: (u mnie to goodram)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polak_1991

moze masz timiting ustawiony np2-2-2-5 i ci dlatego nie wyrabiaja daj timiting 2.5-3-3-7 i krec i daj 2.8/2.9V na ram nie buj sie nie spala sie!! moje ramy leca na timitin 2.5-3-3-7na 250mhz co daje 500:)

Edit:

Te Geile beda o niebo lepsze od GooDram'ow

Edytowane przez Polak_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...