Skocz do zawartości
Rider

Powazny Problem z FDD

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest nastepujacy : Dzisiaj odlaczylem na chwile tasme od FDD a kiedy ja ponownie podlaczylem i wlaczylem komputer to caly czas pali sie lampka FDD a do tego nie czyta dyskietek ! Czy moze nawalila glowica w FDD czy to wina tasmy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Nie spiżdżać się z kolegi, każdemu mogło się zdarzyć :) widać mało jest obcykany w komputerach jeszcze.Kiedyś ( ze 3 lata temu )też tak zrobiłem i musiałem kumpla wołać :)

No bez przesady panowie - troche o komputerach wiem. A taka sytuacja mogla sie zdarzyc kazdemu nie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Nie spiżdżać się z kolegi, każdemu mogło się zdarzyć :) widać mało jest obcykany w komputerach jeszcze.Kiedyś ( ze 3 lata temu )też tak zrobiłem i musiałem kumpla wołać :)

No bez przesady panowie - troche o komputerach wiem. A taka sytuacja mogla sie zdarzyc kazdemu nie ? :)

dokladnie!

kazdemu mzoe zdazyc sie cos takiego, nie kazdy ma czas i np. ja wkladam kable bardzo szybko i z tego powodu czasem moze cos nie wyjsc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek uczy sie na bledach !!!

Ale po to wlasnie na tasmie masz jeden kabelek zaznaczony (np. na czerwono) zebys wiedzial ze on jest 1. I tak wlasnie zdobywa sie wiedze :) nastepnym razem jak bedziesz grzebal w kompie i zobaczysz ze dioda ci sie non stop swieci we flopie to bedziesz juz wiedzial ze tasma podlaczona odwrotnie ===> jak juz powiedzialem "CZLOWIEK UCZY SIE NA BLEDACH"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...