Skocz do zawartości
SKORPAS

Pamieci G.skill W Dualu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam te pamieci http://www.newegg.com/Product/Product.asp?...N82E16820231032 .W kompie na płycie Asus A8N32-SLI DELUXE mam wlozone dwa takie zestawy (razem 4 gb).Czy normalne jest to ze everest pokazuje ze mam 3055MB, w wlasciwosciach "Mój komputer"pokazuje mi ze jest 2,98GB?Dlaczego nie pokazuje mi ze posiadam 4 GB?Jezeli to wazne to procek to AMD 64X2 3800+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam te pamieci http://www.newegg.com/Product/Product.asp?...N82E16820231032 .W kompie na płycie Asus A8N32-SLI DELUXE mam wlozone dwa takie zestawy (razem 4 gb).Czy normalne jest to ze everest pokazuje ze mam 3055MB, w wlasciwosciach "Mój komputer"pokazuje mi ze jest 2,98GB?Dlaczego nie pokazuje mi ze posiadam 4 GB?Jezeli to wazne to procek to AMD 64X2 3800+

Aby 4GB bylo widziane przez system potrzebujesz?

 

1. W BIOS, w czesci "Memory Configuration" znalezc opcje Hardware memory hole i ustawic ja na ENABLED;

2. Do tego potrzebujesz np. Windows XP Professional x64 Edition lub Windows Server 2000... Windows XP Home potrafi zaadresowac jedynie 4GB. W rzeczywistosci, do dyspozycji bedzie mniej (3.0-3.2GB), ze wzgeldu na zasoby zajete przez kernel. Nie da sie tego obejsc...

 

Tak wyglada 4GB pod Windows XP Professional x64 Edition na DFI NF4 Ultra-D - klik

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...