Skocz do zawartości
Gość Lanselot

Rozgrywki Dinozaurów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lanselot

A wszystko zaczęło się od niewinnie wyglądającej butelki "fermentowanego napój winopodobnego". Zbójnik, jak liczne źródła donoszą, tak go zwą i jak się wydaje, nie bez powodu...

 

I oto powstała kocepcja przywołania do życia dawnych idei, które w latach świetności bezceremionialnie podporządkowywały sobie codzienny harmonogram licznej grupy autorów. I oto i manifest...

 

Niniejszym, wszem i wobec, na wskroś i wspak... ogłaszamy, iż w dniach weekendu majowego (+/- parę dni, % chciałoby się rzec) powstanie serwer Counter-Strike 1.3 (lub 1.1) powołany z wielkiej nostalgii do dawnych czasów.

 

A Tweak mimo, że jednoznacznie i obiektywnie =] zszedł na psy w ostatnich latach, niech pozostanie jedynym nośnikiem tegoż manifestu. I stąd oczywizda, przy pomocy licznych łączników, niech go niosą, gdzież wszak chcą, dla sławy idei.

 

Zapraszam do dyskusji. Wszelkie propozycje nt. rozgrywek, gotowości współpracy, mapek, wersji gry, własne odczucia i nostalgiczne wspomnienia mile widziane =].

 

// Post w dużej mierze grzecznościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

Kolosalna rzekłbym. Wszystko jest oczywiście do dyskusji. Przed rozpoczęciem pojawi się tutaj zapewne jakieś FAQ, które patche i skąd ściągać, zatem technicznych problemów nie przewiduję. Wszystko oczywiście, jeżeli będzie odpowiednia liczba chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

Grałem w sumie tak niedawno w 1.1 i nawet nie było tak źle :). Celownik bez przybliżenia w awp roxuje ;].

A kolega to chyba w 1.0 pogrywał, tak mi się zdaje.

 

Jin z KT? =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram z Wami :)

 

tylko z tego co widze Lanselot jest zbanowany na tym forum :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram, juz istaluje xD

moj kumpel tez bedzie gral, ale super :D, moze dzisiaj pogralibysmy w 1.0? a jutro w 1.3?

jak by ludzi nie bylo dam posta na b.cs.pl i napewno ktos sie zleci, siara odezwij sie na gg: 846846

 

btw. cdkeye nie sa wymagane

Edytowane przez p1Ck3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaintalowałem patcha 1.3 do REITALA (z płytki CS'a), podmieniłem client.dll i mimo wszystko dalej nie mogę się podłączyć:

You cannot connect to a server which is operating under a diferent protocol version.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory chlopaki mam takie pytanko....

jak sciagne to cos bonusweb.idnes.cz/dlstandard.html?filename=/patche/counterstrike13/cs1003.exe to bede mogl juz grac w tego 1.3 czy bede musial cos jeszcze sciagnac oprocz CD (jak tak to co i gdzie to moge znalezc) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem HL + CS REITAL, patch 1.3 (cs1003.exe), patch 1.1.1.0 (hl1110.exe) - dokładnie w takiej kolejności.

będzie to hulać?

czy może będę musiał ściągnąć jeszcze to:

Uaktualnienie do wersji 1.3 dla Counter-Strike: (csv13full.exe)

www.gamestar.pl/ftp/download/gry_537/csv13full.exe

pytam, gdyż server nie działa (chyba) i nie mam jak sprawdzić.

 

edit.

dobra już nie ważne, ściągnąłem i zaitalowałem csv13full.exe i wszystko działa (prócz servera :D ).

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...