Skocz do zawartości
FlipekPL

Sennheiser Pc130

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chcialbym zasiegnac porady:-). Mam zamiar zakupic jakies sluchawki glownie do gier, ale chcialbym zeby tez nadawaly sie do sluchania muzyki a najrzadziej do ogladania filmow. Moim faworytem jest Sennheiser PC130, tzn moim faworytem bylyby inne sluchawki ale ogranicza mnie budzet max. 200zl.

Chcialem zapytac czy w tym przedziale cenowym sa jakies lepsze sluchawki?? Zastanawiam sie jeszcze nad jakimis sluchawkami bez mikrofonu, tylko tutaj nie wiem jakie beda odpowiednie i raczej chcialbym zeby byly otwarte bo zamkniete strasznie podobno mecza uszy po dluzszym graniu lub sluchaniu muzyki, chyba ze mnie ktos przekona :-P .

Mam jeszcze takie pytanko czy ten mikrofon przy sluchawkach mozna jakos obracac, regulowac, odczepic gdyby mi przeszkadzal, nigdy nie mialem takich sluchawek w rekach i nie wiem jak to jest zrobione??? Po prostu uwazam ze taki mikrofon moze byc czasami nie wygodny.

 

Mam karte Sound blaster X-Fi Platinium, to beda moje pierwsze sluchawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chcialbym zasiegnac porady:-). Mam zamiar zakupic jakies sluchawki glownie do gier, ale chcialbym zeby tez nadawaly sie do sluchania muzyki a najrzadziej do ogladania filmow. Moim faworytem jest Sennheiser PC130, tzn moim faworytem bylyby inne sluchawki ale ogranicza mnie budzet max. 200zl.

Chcialem zapytac czy w tym przedziale cenowym sa jakies lepsze sluchawki?? Zastanawiam sie jeszcze nad jakimis sluchawkami bez mikrofonu, tylko tutaj nie wiem jakie beda odpowiednie i raczej chcialbym zeby byly otwarte bo zamkniete strasznie podobno mecza uszy po dluzszym graniu lub sluchaniu muzyki, chyba ze mnie ktos przekona :-P .

Mam jeszcze takie pytanko czy ten mikrofon przy sluchawkach mozna jakos obracac, regulowac, odczepic gdyby mi przeszkadzal, nigdy nie mialem takich sluchawek w rekach i nie wiem jak to jest zrobione??? Po prostu uwazam ze taki mikrofon moze byc czasami nie wygodny.

 

Mam karte Sound blaster X-Fi Platinium, to beda moje pierwsze sluchawki :)

Witam !

Firma sennheiser jest firma z ponad pol wieczna tradycia wiec robi b.dobry sprzet - ale mimo wszystko zastanawialbym sie jeszcze nad innymi modelami sluchawek . Ja od siebie moge zaproponowac takie plantronicsy http://www.4max.pl/default.asp?g=117&gg=107&produkt=1518 , lub takie icematy http://www.4max.pl/default.asp?g=117&gg=107&produkt=1565 . Te plantronicsy Game com pro sa to audio 90 z polepszonymi minimalnie parametrami - posiadalem je i sprawowoaly sie swietnie . Icematy moga Ci nie przypasc do gustu , gdyz sa zamkniete i maja mikrofon nie przy sluchawkach lecz przypinany np. do bluzy .. , lecz sa to na prawde genialne sluchawki - jest o nich wiele dobrych opini (oczywiscie jesli mowa o sluchawkach do 200 zl). Tyle ze firma icemat nie ma doswiadczenia w robieniu sluchawek w przeciwienstwie do sennheiser -ow, czy plantornics -ow .

Mikrofon przy sennheiserach jest w pelni regulowany - tzn. mozna zmieniac jego polozenie w pionie , poziomie (czyli oddalac , przyblizac do ust .. Plantronicsy maja dodatkowa mozliwosc regulacji wysuwania sie mikrofonu na paląku ..

Powiem szczerze ze masz bardzo ciezki wybor . Jesli mialbym nie patrzyc na firme to wzialbym icematy , a jesli chdozi o sluchawki od firmy szczycacej sie b.dobrymi wyrobami wzialbym raczej plantronicsy , gdyz maja minimalnie lepsze parametry od sennheiserow - oczywiscie nie mozna niczego zarzucic sennheiserom PC 130 - dlatego decyzja nalezy do Ciebie .

pozdr

Edytowane przez Lol~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...