Skocz do zawartości
dzej

Wyłączenie Trybu Przesyłania Plików - Jak To Zrobic ?

Rekomendowane odpowiedzi

mam nokie 3300, kabel usb dku-2 i chcialem sobie wrzucic jakas fajna tapete, ale jest problem, bo nie da rady ustawic tapety z pliku na karcie pamieci, tylko trzeba ja wrzucic do wewnetrznej pamieci telefonu. wiec sciagnalem sobie jakis nokia pc suite (pomijam juz fakt, ze nigdzie nie pisze czy ta komorka jest z tym shitem kompatybilna czy nie), zainstalowalem, podlaczam telefon i program mi wykrywa ze telefon nokia 3300a zostal podlaczony, ale pokazujemi komunikat ze "jest wlaczony tryb przesylania plikow, aby sie polaczyc wylacz ten tryb i sprobuj ponownie" czy cos w ten desen. i tu mam pytanie: co mam zrobic aby wyslac sobie jakas tapetke na kom? mam wylaczyc ten tryb? a jak tak to moze ktos wie gdzie to jest, bo ja nie moglem znalezc nic takiego. a moze uzyc innego programu do przesylania plikow? jesli tak to jakiego? a moze pier****ac telefonem o podloge i kupic inny? :D

z gory dzieki za jakakolwiek pomoc/wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nokie 3300, kabel usb dku-2 i chcialem sobie wrzucic jakas fajna tapete, ale jest problem, bo nie da rady ustawic tapety z pliku na karcie pamieci, tylko trzeba ja wrzucic do wewnetrznej pamieci telefonu. wiec sciagnalem sobie jakis nokia pc suite (pomijam juz fakt, ze nigdzie nie pisze czy ta komorka jest z tym shitem kompatybilna czy nie), zainstalowalem, podlaczam telefon i program mi wykrywa ze telefon nokia 3300a zostal podlaczony, ale pokazujemi komunikat ze "jest wlaczony tryb przesylania plikow, aby sie polaczyc wylacz ten tryb i sprobuj ponownie" czy cos w ten desen. i tu mam pytanie: co mam zrobic aby wyslac sobie jakas tapetke na kom? mam wylaczyc ten tryb? a jak tak to moze ktos wie gdzie to jest, bo ja nie moglem znalezc nic takiego. a moze uzyc innego programu do przesylania plikow? jesli tak to jakiego? a moze pier****ac telefonem o podloge i kupic inny? :D

z gory dzieki za jakakolwiek pomoc/wskazówki

Jak masz rzucać o podłogę, mogę się nią zaopiekować :)

A poważnie, to najpierw ściągnij ze strony Nokii - Nokia Suite przeznaczony do Twojego modelu, bo to nie jest wszystko jedno, którą wersję sciągasz.

Jak będziesz ją miał powalczymy dalej, pamietam, że może być jeszcze conajmniej kilka zagwozdek z tym.

Ja sporo walczyłem z instalką, a włąściwie z konfiguracją NS - ale zwyciężyłem ją w końcu i hula !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym jest problem ;] bo w wyborze komorki sa najrozniejsze, ale 3300 nie ma :/ i nie mam pojecia jaka wersje sciagnac ... ale skoro ja wykrywa to chyba nie powinno byc zle?

a jak nie to pewnie bede musial mejla do nich namalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...