Skocz do zawartości
joeB

Wybór Zestawu Bezprzewodowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Mam mały dylemat przy wyborze zestawiku klawiaturka + mysz.

Wybór zawęziłem do 2 pozycji..ale teraz już sam nie wiem co będzie lepsze.

 

A więc..zestaw nr 1

i zestaw nr 2

 

W obu są te same klawiaturki..więc tu non problem..ale różnica jest w myszach..i cenie :twisted:

 

A więc..opłaca się dopłacać ponad stówke do mx1000?? :unsure: ..będzie dużo lepsza od tej z lx700 (cordless click! plus)??

 

Ktokolwiek miał może doczynienia z obiema mychami??..albo chociaż z jedną z nich??..jakie wrażenia??

 

Pozdrawiam :razz:

Edytowane przez joeB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Mam mały dylemat przy wyborze zestawiku klawiaturka + mysz.

Wybór zawęziłem do 2 pozycji..ale teraz już sam nie wiem co będzie lepsze.

 

A więc..zestaw nr 1

i zestaw nr 2

 

W obu są te same klawiaturki..więc tu non problem..ale różnica jest w myszach..i cenie :twisted:

 

A więc..opłaca się dopłacać ponad stówke do mx1000?? :unsure: ..będzie dużo lepsza od tej z lx700 (cordless click! plus)??

 

Ktokolwiek miał może doczynienia z obiema mychami??..albo chociaż z jedną z nich??..jakie wrażenia??

 

Pozdrawiam :razz:

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://...Click_Plus.html

(zjedz na dol i daj "do nast. str.)

Tu masz oceny mx 1000 (12 pkt) i cordless click plus (8pkt) .

Ogolnie rzecz biorac w mm jak macalem myszki to mx 100 fajniej lezala w dloni . Jest zrobiona w technologi laserowej a nie optyczniej .. no i ma minimalnei wicej dpi . Uwazam ze warto doplacic .. mx 1000 to mycha 1 klasa .

pozdr

Edytowane przez Lol~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

 

Hm..i ten teścik już czytałem :) ..i że to 'benchmark' to nie brałem tego zbytnio do siebie :wink:

 

Chyba będzie najlepiej jak przejde do sklepu..i 'poprzymierzam' je..i wybiorę co mi lepiej w łapie leży :grin:

 

Pozdrawiam :razz:

Edytowane przez joeB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...