Skocz do zawartości
yuucOm

[c#] Instrukcja Czasu Co, Gdzie I Jak ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Napisałem sobie taki smieszny programik z sortowaniami (przez zmiane, wstawianie i szybie sortowanie). Chciałbym zmierzyć czasy tych sortowań dla danej liczby elementów. Problem w tym, że na zajęciach jeszcze nie miałem funcji (instrukcji ?) czasu. Prosze o dwie rzeczy :P:

1 pokozanie jak wyglada taka instrukcja i jak w ogole działa ;)

2 jak ją zaimplementować do porgramu

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaintersuj się czymś takim jak Environment.TickCount, jak zobaczysz co to zwraca to powinieneś nie mieć problemu z napisaniem kodu do pomiaru czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaintersuj się czymś takim jak Environment.TickCount, jak zobaczysz co to zwraca to powinieneś nie mieć problemu z napisaniem kodu do pomiaru czasu.

Własnie mam problem ;(. pro nie jestem i nie moge tego dać. Jak wyświetlić czas np sortowania przez wstawianie w np tysiecznych sekundy ? Nadal nie moge zmierzyć (nie umiem raczej) czasów sortować ;(.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.codeproject.com/csharp/highperf...etimercshar.asp

najdokladniejsze mierzenie czasu jakie mozna uzyskac w C#

Dzieki wilekie. Udało wkońcu mi sie to wrzucić. Oczywiście metoda najprostrza okazała sie najlepszą (jedyną). Oczwiście trzeba stworzyć nową klase lub dodtać tą klase z timerem. Ale wielkie dzieki bo dzieki temu można wiele fajnych rzeczy zrobić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...