Skocz do zawartości
PaulPlaski

Gigabyte 6600 Gt - Czy Ktoś Wie O Co Chodzi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno kartę GV-NX66T128D i jest na niej spory radiator z małym wentylkiem, jak włączę kompa to zaczyna tak rzęźić jakby zaraz go miało trafić (jakby się wentyl zacierał) - i jest to strasznie wnerwiające, ale po 1-2 min. zaczyna normalnie pracować (znaczy ciszej). Karta była nowa z salonu i nie wiem czy ktoś coś z nią kombinował, czy fabrycznie jest uszkodzony wentylator czy może ta karta tak ma (może jakaś regulacja obrotów). Płyta główna ABIT AN-8 (płyta ma tez zaawansowane regulacje pracy wentyli - ale ona chyba nie ma wpływu). Może ktoś miał podobną sytuację i coś poradzi lub chociaż wie o co chodzi ? Nie wiem czy to jest normalne - czy oddać kartę do naprawy ?

post-11778-1147417182_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony cie pociesze ze nie jestes sam, mam dokladnie ta sama karte i dokladnie ten sam problem -ten model tak chyba ma, z drugiej jednak musze powiedziec ze niestety tez nie udalo mi sie jeszcze nic z tym zrobic, ale to akurat moja wina, bo nie mam czasu sie tym zajac <_< . chcialem reklamowac karte, ale jak mi powiedzieli ze musza ja gdzies wysylac i ile to bedzie trwalo to narazie sobie odpuscilem bo nie mam nic na wymiane, a kompa uzywam non stop. jezeli uda ci sie cos zaradzic to napisz bo sam jestem bardzo ciekawy. aha ja zauważylem ze jak troche podgrzejesz karte i wentylator przyspieszy to przestaje halasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łozysko pewnie tak hałasuje, zrób tak jak Kaeres radził, a dlatego po chwili nie słychac bo sie rozgrzewa itp. ja mam tak czasem w moim chieftecu a nie chce go dawać na gware bo to zbyteczne

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...