Skocz do zawartości
lukaszek1905

Problem Z Zainstalowaniem Kabla Od Komy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem tkwi w tym że:

mam komórkę i kabel do niej, bo połączyć z kompem, i mam sterowniki do kabla,

ale gdy instaluje kabel to komp mi omija te sterowniki z płyty które mam, poprostu ich jakby nie widzi (OMIJA).

MAm WINDOWS 98, kiedyś mi wykrył sterowniki, i działało, a teraz nic, zero.

Ale muszę tez powiedzieć że stery działają na windowskie XP!! Bez problemu.

Pomóżcie, co to może byc? czy mi brakuje coś w Win.? (Windowsa zaktualizowałem - UPDATE).

 

POMOCY!!!

 

(Wogóle niewiem czy to tu powinienem pisac, ale to jest zwi.ązane z kompem).!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ale muszę tez powiedzieć że stery działają na windowskie XP!! Bez problemu.

(...)

musze tobie powiedzieć ze sterowniki pod Win XP na 98% nie będą działać pod Win 98 Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Właśnie to raz, a dwa to to że jak w win98 zainstalowałeś raz sterowniki to już innych nie zainstalujesz...tylko format. Win98 nawet jak usuniesz potem instaluje te same ktore byly wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem formata, i nic, dalej tak samo,!!

 

Wydaje mi się że czegoś być może nie doinstaloałem, ale niewiem czego, ale windowsa zaktualizowałem, no niewiem co to moze być,

pomózćie kto umie! please

 

mam jeszcze pytanie czy WINDOWS UPDATE, to to samo co ściągnięcie ""Nieoficjalny Service Pack dla Windows 98 SE 2.0.2 PL"" i zainstalowanie?

 

Jesli nie, to czy to by pomogło? zabacze

Edytowane przez lukaszek1905

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał nowego tematu więc dopisz sie tutaj.

Otóż mam problem z instalacją sterowników do kabla TE STERY

Poprostu mój Win XP SP2 ich nie widzi <_< Więc nici z instalacji : <_< Może wie ktoś co może być nie tak albo zna jakieś alternatywne stery ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał nowego tematu więc dopisz sie tutaj.

Otóż mam problem z instalacją sterowników do kabla TE STERY

Poprostu mój Win XP SP2 ich nie widzi <_< Więc nici z instalacji : <_< Może wie ktoś co może być nie tak albo zna jakieś alternatywne stery ??

Jak na moje to zobacz jakies drivery "usb to serial" wszystkie te kable do telefonow dzialaja poprzez podlaczenie komy przez port rs232 znaczy com i kazdy z tych kabli (za wyjatkiem telefonow z obsluga usb) emuluje port com i dalej jest to podlaczone do telefonu. Po poprawnej instalacji jak podlaczysaz kabel to w menadzeze urzadzen bedziesz mial dodatkowy port com i w nazwi cos z usb a potem tylko jakis program do laczenia z komputerem. Wazna sprawa to zeby najpierw zainstalowac sterownik t ozawzse jest jakis exe a dopiero potem podlaczyc kabel do USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem formata, i nic, dalej tak samo,!!

 

Wydaje mi się że czegoś być może nie doinstaloałem, ale niewiem czego, ale windowsa zaktualizowałem, no niewiem co to moze być,

pomózćie kto umie! please

 

mam jeszcze pytanie czy WINDOWS UPDATE, to to samo co ściągnięcie ""Nieoficjalny Service Pack dla Windows 98 SE 2.0.2 PL"" i zainstalowanie?

 

Jesli nie, to czy to by pomogło? zabacze

Tak to to samo co windows update. Zobacz menadżerze urządzeń czy są jakieś zmiany po instalacji sterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...