Skocz do zawartości
ara

Tuner Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel jest porządny :>? Nie można dostroić programów :>?

Kanały dostraja bez problemu, tylko na wszystkich kanałach są dziwne pasy poziome, przesuwające sie do gory, gdy ruszam kablem od kablówki to widac jeszcze większe zakłocenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo na bt878. delikatne pionowe paski, sprawdzane na 2 plytach glownych, na roznych zlaczkach i kablach, kupilem nawet wzmacniacz sygnalu, zreszta sygnal jest OK bo po podpieciu tego kabla pod telewizor obraz OK, jedynym sposobem jest ustawianie przez wigananie wtyczki przez 20 minut i w idealym ulozeniu jest OK :) nawet przelutowalem gniazdo na karcie TV.... juz sie poddalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Ara uziemionego kompa masz :>?

@Icemanhi Sprawdzałeś na innych sterownikach (nie oficjalnych :>?)?

 

tak dodam ze sytuacja jest taka sama na linuxie jak i na windowsie, zreszta od jakiegos czasu na windowsie nawet nie instaluje sterownikow do tej karty bo DScaler dziala bez sterownikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Ara uziemionego kompa masz :>?

@Icemanhi Sprawdzałeś na innych sterownikach (nie oficjalnych :>?)?

Kompa mam podłączonego do listwy z uziemieniem, ale listwa jest podpięta do kontaktu bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ara A w listwie (zapewne bolec nie jest podłączony do ziemi :>?) Zmostkuj bolec z masą w gniazdku (lub niech to zrobi elektryk).

@Icemanhi myślałeś nad ekranowaniem karty tv :>? (wiem że czasami ludzie tak robią:) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Icemanhi myślałeś nad ekranowaniem karty tv :>? (wiem że czasami ludzie tak robią:) ).

 

hehe myslalem ale sie do tego nie zabralem wyjmowalem wszystkie karty z PCI i na roznych slotach sprawdzalem zaklucenia te same :/ myslalem nad zrobieniem jakiegos filtra bo jak wkladam jakos kosmicznie wtyczke pod jakims kontem albo samym krajem to uda sie zrobic takie ulozenie ze obraz jest OK wtedy pewnie tworzy sie jakas pojemnosc badz rezystancja :) tylko jak ten filtr dobrac hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...