Skocz do zawartości
Che

Tt I Wylatujace Wlaczniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu w mojej obudowie zaczely wyskakiwac do wewnatrz obudowy wlaczniki od pwr i resetu... jakis czas kombinowalem wklejalem je tam etc... wkoncu jednak jeden z nich przestal dzialac, a inny przy probie lutowania upadl gdzies i nie moglem go juz znalezc. Czy komus przytrafil sie podobny problem? sasiad tez stracil guzik od resetu na tej samej zasadzie... Czy te obudowy juz tak maja? Jak moge przywrocic ja spowrotem do pełnej funkcjonalnosci? Gdzie mozna zakupic takie male wlaczniczki ? za ile? na allegro chyba nie ma bo szukalem. Nie sprawia mi problemu brak tych gopzikow poniewaz wlaczam komputer z klaw. jednak po resecie biosu musze otwierac obudowe i uruchamiac srubokretem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ale ja chce miec to tak jak by bylo oryginalnie - czyli ukryte pod oryginalnym wlacznkikiem te odskakujace male guziczki... kazdy kto ma tt wie o co chodzi... mozna gdzies dostac podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :D no fajnie... się uśmiałem trochę.. dzięki że mnie rozbawiłeś po tym jak jeden user mnie tu zdenerwował :D. Nie żebym się czepiał ale rozbawiło mnie to zdanie...

 

a inny przy probie lutowania upadl gdzies i nie moglem go juz znalezc. Czy komus przytrafil sie podobny problem?

To od razu chciałem odpowiedzieć, że też mi kiedyś coś upadło i nie mogłem znaleźć :D

 

A tak na poważnie to domyślam się że jakiś dziwny wynalazek z tych przycisków.. Nie możesz po prostu wydziergać jakiejś dziury i wstawić inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... Dziwny wynalazek - watpie... znalazlem podobne w elektryku ale okazao sie ze nie wpasuja sie idealnie i ze sa na stale wlaczane... chodiz o te male wlaczniki wyskakujace... hmm takie 5x5 mm moze mniejsze nawet. wstawic inny? jasne mozna ale wtedy nie zachowam wygladu tak fajnego jak teraz... jeszcze bede szukal w jakichs starych obudowach... coprawda obudowe dostalem w prezencie, ale i tak TT bardzo mnie zawiodl ;/

 

Apropo jesli juz bym musial takie dodatkowe montowac... to chcialbym aby to byly wlaczniki te pod klapka - cos ala ten danger od resetu cmosu na panelu od fata1ty... wiecie o co chodzi? moze wiecie gdzie takie kupic?

Edytowane przez szeryffoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodiz o te male wlaczniki wyskakujace... hmm takie 5x5 mm moze mniejsze nawet

Pytaj w sklepie elektronicznym o microswitche.

 

chcialbym aby to byly wlaczniki te pod klapka - cos ala ten danger od resetu cmosu na panelu od fata1ty... wiecie o co chodzi? moze wiecie gdzie takie kupic?

Patrz wyżej. Sklep elektroniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ala ten danger od resetu cmosu na panelu od fata1ty... wiecie o co chodzi?

 

domyślam się , że chodzi o :

Dołączona grafika

 

 

 

takiego dokładnie nie widziałem , ale kiedys były podobne na allego , nie wiem tylko w której to było kategorii .... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...