Skocz do zawartości
welyk

Ati Radeon 9600 Mobility

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luk3

nie ma w tym żadnej ściemy ta sama karta co 9550/9600 tylko 64 ram co wiele nie przeszkadza dosyć wysokie taktowania pamieci sugeruja 4 ns kostki za te kase jezeli ktos potrzebuje nie ma NIC lepszego

 

EDIT: w aukcji jest napisane ( co wcale nie znaczy że one są 2 ns bo w aukcjach allegro różne rzeczy piszą ), że memki są 2 ns a takie moga polecieć na 1GHz ddr - to by dawało karte pomiędzy 9600PRO i XT :D wszystkie "normalne" 9550 się chowają głeboko :D:D

 

problemiki (ze sterami) : http://www.icomp.pl/produkty.php?action=po...raficzne&id=187

LOL: dzizus jakie tam są lole patrzą jakie jest referencyjne taktowanie w lapku i tyle kręcą i ani deczka więcej no nie moge wysiadam do 54o memki kiedy one mogą lecieć do giga ...http://www.frazpc.pl/b/134694 trzymaja bartona na codegenie 300W i podkręcają grafy ... wysiadam po prostu niech ktoś dorwie to cudo techniki zmieni chłodzenie na wode albo jakąś miedź z powietrzem i pobije mojego 9500 pro w 03 pls pls ( w co oczywiście z czystego szowinizmu wątpie :P )

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Luk3

nie ma to jak konstruktywna odpowiedź hehe

 

facet z allegro mi odpisał mówi że nie daje gwarancji na 2 ns memki mówi że spisał tą informację z pierwszej partii kart mhhh czekamy na wiecej info tych co nabyli

 

EDIT:

@welyk tak naprawde to nikt sensowny jeszcze nie podkręcał tego i nie wiadomo jak leci ale taktowania rzedu 500/600- z miejsca i bez niczego podejrzewam są osiągalne do tego wynik w marku 03 sugeruje że ilość pamięci w marginalnym stopniu wpływa na wydajność karty, osobiscie mam wielką ochotę dorwać coś takiego :]

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos wogole ma cos takiego? jak to sie kreci bo cos mi sie zdaje ze jak rdzen z memkami sa obok siebie to przy OC musie sie to grzac nawet jesli to mobil jest ..

 

no i czy tej pamieci nie jest aby za mało? bo to ze w tych kartach roznica 128MB a 256MB jest mala to wiem ale 64MB a 128MB?

 

chociaz cena jest niezła trzeba przyznać.

 

ehh, juz chyba nie bede sie zastanawial jak baba nad majtkami ;)

Edytowane przez welyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku tej karty to czy bedzie miala 128 czy 64 ramu nie ma wiekszego znaczenia bo nie jest to karta przyszlosciowa i przy nowych tylulach moze juz powoli nie wyrabiac zwlaszcza przy wyzszych rozdzialkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Luk3

ta a Co odpalisz na tej karcie w wyższej rozdziałce ... to jest taniusieńka grafa, którą moze sobie kupić posiadacz gf4 mx i zagrać we wszystko w co nie zagrał przez ostatnie 2 lata bo za słabo było / nie było dx9 tania miodność IMO i potencjalne spore albo nawet bardzo spore oc oczywiście nie wiadomo jak spore na razie :P

 

@dustone LOL a co ty myslisz że na allegro sami bezręczni sprzedawcy i nie mają jak chodzenia biedaczki ściągnąc ...

http://www.frazpc.pl/b/134694 hugo5 pisze że na niektórych są blachy pod radiatorem a na niektórych nie ma :razz:

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet z allegro mi odpisał mówi że nie daje gwarancji na 2 ns memki mówi że spisał tą informację z pierwszej partii

ciekawe z czego spisał jak memki są zakryte blachą z rdzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem karte wlasnie na tej samej aukcji. Niestety na standardowych sterach dolaczynych na plytce wogole nie chciala ruszyc...Objawy byly takie jakby wogole nie bylo w karcie akceleratora 3d. Kombinowalem ze sterami i wkoncu znalazlem na ktorych wogole cos ruszalo. Niestety teraz kiedy wlacze jakas gre jest prawie odrazu zwiecha...Karta jest sprawna, sprawdzalem ja u znajomego i Heros V demo chodzil w 1024x768 i full detale plynniutko :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem konflikt mojego radka (z podpisu) z płytą główną , to sprzedałem kompa i kupiłem nowego :). Jeżeli faktycznie masz problem z płytą główną to ją opchnij i kup inną ( tylko nie wiem czy to się kalkuluje ). Pokombinuj ze sterami od płyty głównej , u mnie to nie pomogło niestety, bo po 1 dniu lub po 10 minutach się karta wywalała (jak jej pasowało)

Edytowane przez 1okonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...