Skocz do zawartości
Towsik

Problem Z Samsung 757mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dwa lata temu kupiłem nowy monitor - zachwalanego Samsunga 757MB. Wszystko było w porządku, aż do wczoraj:( Przyjechałem z kilkudniowego wyjazdu, włączam kompa i kicha. Monitor bardzo kiepsko wyświetla kolory. Wszystko ma jakby zielony odcień i wygląda ogólnie "sraczkowato". Próbowałem to wyregulować w ustawieniach, ale nic nie pomogło. Z płytki, którą otrzymałem wraz ze sprzętem, zainstalowałem "Natural Color", który pozwala na dogłębne ustawienie kolorów itp. Było nieźle. Zapisałem cały profil, pograłem w coś - było ok. Wyłączyłem kompa... Teraz uruchamiam go ponownie i co?! Znów wszędzie zielono:( Teraz już nawet ten programik nic nie pomaga. Czy ktoś z was miał już podobny problem i wie, co zrobić? Może to wina karty graficznej??HELP

PS: Poza tym problem, denerwuje mnie też to, że na ekranie powstają poziome paski. Zaczynają się od jakiegoś kontrastowego obiektu i ciągną aż do prawej krawędzi ekranu. (Wyglądają podobnie do takich, które pojawiają się na kartce, kiedy drukujemy coś na ostatnich resztkach tuszu.) http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attach&type=post&id=783

EDIT 29.05.2006 > Dziś zauważyłem, że monitor po włączeniu kompa działa ok przez jakies 15minut i dopiero pojawia się problem. Tak jakby coś się grzało...

Edytowane przez Towsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...