Skocz do zawartości
BremkinsCorp.

Sennheiser Hd 515 Vs Hd 555.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

planuje zakup słuchawek przewodowych wysokiej klasy renomowanej firmy Sennheiser.

Mam do dyspozycji ~400zł na nie, i jestem z slepej uliczce gdyz nie wiem ktore z dwoch wymienionych w temacie modeli jest lepszy (i czemu lepszy, i czy rzeczywiscie jest duza roznica).

 

Oczywiscie wchodza rowniez inne modele/firmy sluchawek PRZEWODOWYCH, o lepszych/tak samych parametrach niz Senneisery wymienione wyzej.

 

Poza tym pytanie na marginesie: czym sie roznia sluchawki Hi-End od DJ/studio w brzemieniu? ktore beda lepsze do sluchwania muzykiu, grania (mocne, soczyste basy, wyrazne wysokie soprany)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje zakup słuchawek przewodowych wysokiej klasy renomowanej firmy Sennheiser.

Mam do dyspozycji ~400zł na nie

400zł i wysokiej klasy słuchawki to sie najzwyczajniej nie da -smutne ale prawdziwe

 

wszytsko też zalezy czym je bedziesz napedzał

 

ja zdecydowanie szedłbym w stronę grado i zwłaszcza beyerdynamic

 

jesli musi byc senn i napedzany np k.muzyczna to hd555 w tej cenie są dobrym wyborem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda napedzane X-FI...

Narazie mam SB live 5.1. Czy bedzie duza roznica po przejsciu z tej karty na X-FI?

Chyba sie skusze na HD555.

 

CZym grado w tej cenie byłby lepszy od HD550?

 

 

EDIT:

 

Zamowilem wczoraj karte dzwiekowa X-FI xtreme music po bardzo niskiej cenie (50taniej niz w pozostalych sklepach) - 365zł.

Sklep to ABAD.PL, cos takiego. BARDZO PROFESJONALNA OBSLUGA gdyz juz dzis zadzwonil do mnie uprzejmy Pan i powiedzial, ze zostaje wyslana i kurier za darmo dowiezie jutro karte ;]...

Edytowane przez BremkinsCorp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...