Skocz do zawartości
gremlin@@@

Jak Wyłączyć Przypominanie Z Centrum Zabezpieczeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie: jak wyłączyć ten durny dymek i czerwoną ikonke koło zegrara przypominającą o włączeniu aktualizacji automatycznych (nie chce ich mieć włąćzonych - nie pytajcie dlaczego :rolleyes: ). Prosiłbym o jakiś prosty opis :-) I mam jeszcze jedno pytanko czy taki Windows XP Professional Corporate SP2 Integrated May 2006 będzie po polsku (tzn. chodzi mi czy system ma tylko jeden język czy po zainstalowaniu można sobie wybrać dowolny?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center]

"AntiVirusDisableNotify"=dword:00000001 (info o braki antywirusa)

"FirewallDisableNotify"=dword:00000001 (info o wyłączeniu ogniomórka)

"UpdatesDisableNotify"=dword:00000001 (info o wyłączeniu auto aktualizacji)

 

ale lepiej zrobić to:

sc config wscsvc start= disabled

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na płycie instalacyjnej znajduje się tylko jedna wersja językowa systemu, może to być polska ale nie musi, uruchom program setup.exe (jest w głównym katalogu płyty) i sprawdź w jakim języku będą teksty w oknie programu

 

pierwsze to wpisy w rejestrze można je dodać przy pomocy programu regedit, drugi to polecenie konsoli: Srat > Uruchom > cmd

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ... ludzie spokojnie a nie łatwiej przez panel sterowania centrum zabezpieczeń zmień ustawienia powiadomień/sposób powiadamiania ?? po kiego od razu uczyć programować ?? :D Menu Start rządzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...