Skocz do zawartości
auperon

Cooper Shim TB

Rekomendowane odpowiedzi

Drobne pytanko o cooper shima od Thermal Take'a pod Athlona Thunderbirda (nie mylic z Cooper Shimem XP pod Palomino) czy bedzie pasowal pod T-bread'a. Jak bedzie pasowal to sie go nie bede pozbywal.

Mala rzecz a cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej troche poczekać albo po prostu dobrze poszukać copper shima pod t-breada. W koncu jedną z funkcji tego "urządzonka" jest to by miec święty spokuj przyzakładaniu procka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zartujesz zabiles XPka!!!!!!!!!!!  No to pieknie bo pod T-bready cooper shimow chyba jeszcze nie robia.

Mogę się mylić, ale TU chyba jest T-bred

tak, tak wlasnie powinien wygladac copper shim dla Tbreda, mysle ze thermaltakewoe CSy niedlugo pojawia sie u nas w sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zartujesz zabiles XPka!!!!!!!!!!!  No to pieknie bo pod T-bready cooper shimow chyba jeszcze nie robia.

Mogę się mylić, ale TU chyba jest T-bred

tak, tak wlasnie powinien wygladac copper shim dla Tbreda, mysle ze thermaltakewoe CSy niedlugo pojawia sie u nas w sklepach
W siriusie już są!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj zamowilem w komputroniku . i wiecie co dzieki temu mojemu ulobionemu czerwonemu panu co czesto kasuje watki nieotrzymalem odpowiedzi czy bedzie pasowal (watku ja niezakladalem) a ze zdjecia http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3164 wyszlo ze niebedzie pasowal (dopiero po zamowieniu zorientowany) . ide podq.. po odbior do komputronika bo wczoraj niemieli patrze .....................tem ze zdjecia http://www.thermaltake.com/products/access...es/shim1594.htm ;)

japa mi sie tak cieszyla cala droge spowrotem ,normalnie tak <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje sie ze ten CopperShim TB od TT jest wlasnie do Thoughbreedow. Ja osobiscie jade na starym Coperze pod Palomino z tym, że mostki (za rada kolegi Pretoriana) zakleilem pasta izolacyjna :D i na razie wszytsko gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumialem to copper shipm xp nie nadaje sie do xp w 0,13 mikrona bo kupuje na dniach i mam brac tez shima ale jak mowiecie ze trzerba specjalnego to chyba nie ma co brac

ja Ci mowie, ze sie nie nadaje, sam uzylem takiego na 0.13u, chociaz ucialem te plytke jedna, to i tak sie zrobilo jakies przebicie i po paru sekundach jebnal procesor, jakies przebicie sie zrobilo, chociaz samo jadro jest cale :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzis na gieldzie w Katowicach qpilem CSa za 12zl do mojego nowiutkiego Thoroughbred'a 1700+ (JIUHB) :mrgreen: .

 

Wszystko pasuje, nic sie nie zwiera - procesor smiga :wink: Polecam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimek powiedz mi, dlaczego skoro masz taka super serie procesora, nie krecisz go jakos lepiej?

moze i ja trafie na taka? [rozmarzenie]

Niestety mam plyte na KT133A (SDR) :cry: na ktorej oficialnie nawet Palomino nie powinien dzialac :wink:

 

Na niej ciezko cos wiecej wykrecic (przynajmniej u mnie), bo:

- skonczyly mi sie juz mnozniki (mam 12,5x136)

- pamieci mam slabiutkie noname'y, ktore sypia sie na FSB>137MHz

- zasilacz (noname 235W) chyba ostatkami sil ciagnie cale to moje ustrojstwo - 12V spada do poziomu 11,71V, ale 3,3V i 5V trzyma wzorowo. Czekam wlasnie na nowy zasilacz Thermaltake'a - mam go miec dopiero za 2 tygodnie :(

 

WC zdemontowalem do czasu jak dostane zasialcz (bo na 1708MHz <Vcore=1,6V> ma tylko 33stC na CAKu38 puszczonym przez FanMate'a na 4700rpm).

Zaczynam skladac juz kase na Epoxa 8RDA i pamiec...

 

Jak to wszystko juz bede mial, to cos czuje, ze 2GHz z palcem w eipud :lol: bede mial :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimek powiedz mi, dlaczego skoro masz taka super serie procesora, nie krecisz go jakos lepiej?

moze i ja trafie na taka? [rozmarzenie]

Niestety mam plyte na KT133A (SDR) :cry: na ktorej oficialnie nawet Palomino nie powinien dzialac :wink:

 

Na niej ciezko cos wiecej wykrecic (przynajmniej u mnie), bo:

- skonczyly mi sie juz mnozniki (mam 12,5x136)

- pamieci mam slabiutkie noname'y, ktore sypia sie na FSB>137MHz

- zasilacz (noname 235W) chyba ostatkami sil ciagnie cale to moje ustrojstwo - 12V spada do poziomu 11,71V, ale 3,3V i 5V trzyma wzorowo. Czekam wlasnie na nowy zasilacz Thermaltake'a - mam go miec dopiero za 2 tygodnie :(

 

WC zdemontowalem do czasu jak dostane zasialcz (bo na 1708MHz <Vcore=1,6V> ma tylko 33stC na CAKu38 puszczonym przez FanMate'a na 4700rpm).

Zaczynam skladac juz kase na Epoxa 8RDA i pamiec...

 

Jak to wszystko juz bede mial, to cos czuje, ze 2GHz z palcem w eipud :lol: bede mial :mrgreen:

ja na Twoim miejscu bym nic nie podkrecal do poki, jak nie zakupisz zasilacza, bo ten jest stanowczo za slaby, jeszcze Ci sie spali, tak jak mi kiedys ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu bym nic nie podkrecal do poki, jak nie zakupisz zasilacza, bo ten jest stanowczo za slaby, jeszcze Ci sie spali, tak jak mi kiedys ;-)

Nie takie cuda juz na tym zasilaczu robilem... :wink:

 

Athlon 1200@1533 (1,9V) - proc wydzielal wtedy jakies 100W - wszystko smigalo spoko. Reszta kompa byla tak, jak w podpisie.

 

Mysle, ze jakos to bedzie, ale juz zmniejszylem na 12,5x133 - olewam na tej plycie krecenie przez FSB - nie ma to sensu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...