Skocz do zawartości
pajak28

Problem Z Wyłączeniem Komputera :|

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystki. Otóż już nie mam nerwów. Włożyłem Samsunga 250GB na SATA. Wszystko ładnie chodzi. Ale jest jeden problem... Chcę wyłączyć komputer. A tu on zamiast zrobić to automatycznie to wyświetla komunikat: "Można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer" i trzeba przytrzymać guzik przez kilka sekund, żeby się wyłączył. Za Chiny nie mogę tego usunąć. Jak podłączę stary dysk na ATA to wszysko w porządku. Please help me, bo zaraz wyrzucę ten dysk za okno ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystki. Otóż już nie mam nerwów. Włożyłem Samsunga 250GB na SATA. Wszystko ładnie chodzi. Ale jest jeden problem... Chcę wyłączyć komputer. A tu on zamiast zrobić to automatycznie to wyświetla komunikat: "Można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer" i trzeba przytrzymać guzik przez kilka sekund, żeby się wyłączył. Za Chiny nie mogę tego usunąć. Jak podłączę stary dysk na ATA to wszysko w porządku. Please help me, bo zaraz wyrzucę ten dysk za okno ;].

to ciekawe sprawdz w biosie opcje wylanczania

 

teraz sie wylonczalo w 90 latach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania-opcje zasilania-zaawansowane <--- więc tu w zaawansowanych mam tylko aktywną opcję Zawsze pokazuj ikonę na pasku zadań i nie ma nic więcej :|. A w biosie nie wiem co jeszcze mogę zmienić. Ale dziwi mnie, że na ATA jest w porządku, a na SATA się tak robi.

 

Kombinuje, kombinuje i nic :(. Co jeszcze mogę zrobić?

 

W opcjach zasilania na dysku SATA brakuje mi opcji. System przecież dopiero co zrobiłem. Ledwo wgrałem kilka sterowników.

Jeszcze zuważyłem inną niepokojącą rzecz. Na dysku SATA mam bardzo wysoką temperaturę proca (aż 64 stopnie!!). Tyle nie mam nawet podczas torture test w Prime95 na dysku ATA. Już sam nie wiem.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...