Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar przesiasc sięz pc na laptopa na skapcu znalazlem taka oferte .Za 5k 100giga,1giga ddr2,odpowiednik 6660gt,17calowym ekran czynik kart pamieci i takie tam.

 

 

http://www.softon.pl/sklep/index.php?

s=produkt&pid=3569&ref=skapiec.pl

 

 

Mam mniej wiecej 5patoli i tyle moge wydac na laptopa ,

 

Z nootbooka bede głównie korzystac to opracowywania laborek z anatomi,chemi,skanowania notatek,emulacji dna itp: .Więc musi spelniac nastepujace cechy

 

-100giga na hdd

-1giga ddr2

-jakis mocny procek moze byc 2 rdzeniowy ale turion tez moze byc

-miec duzy wyswietlacz ten w linku jest 17calowy i taki jest dobry

-od czasu do czasu chcialbym pograc w call of duty2 i obejrzec divixa wiec musi miec porzadne glosniki

-miec długa gwarancje albo mozliwosc przedluzenia,koniecznie door to door

-byc nieawaryjny poniewaz bedzie chodzic przez 24h przez jakies 4lata

-cena nie moze przekroczyc 5 tysiecy

 

to by było na wszysko prosilbymm jeszcze o sprawdzenie tego laptopa

 

http://www.softon.pl/sklep/index.php?

s=produkt&pid=3569&ref=skapiec.pl

 

poniewaz nigdzien nie znalazlem testó tego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-byc nieawaryjny poniewaz bedzie chodzic przez 24h przez jakies 4lata

Z tym może być problem. Tak bezawaryjne mogą być tylko serwery, a nie laptop.

 

Jak ten Asus Ci odpowiada to "łykaj go", jest ok.

Edytowane przez Myrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale wymagania masz masakryczne

Szukam laptopa który zastąpi mi sprzedanego pc.Miałem dosc kabli za biurkiem,ciagłego pierdzenia wiatraczków a najbardziej przeszkadzał mi brak moblilnosci tego kloca.100giga na dysku dobry procesor itp mozna juz kupic za 2k ,ale niebede kupowac tandety typu accer czy fujitsu.Żeby po 3miesiacach mi padł i czekac kolejne 2miesiace na odp z servisu.Zostaje tylko HP,IBM, i assus, ten model assusa w linku ,,A7J-R001'' w innych sklepach kosztuje ponad 7tysiecy.Natomiast oni go sprzedają za 4800zł (+- 200zł).

 

 

 

http://www.softon.pl/sklep/index.php?s=produkt&pid=3569

 

z 17 calowym monitorem ;) za smieszne pieniadze

 

po zbiciu ceny zaplace za niego tylko 4750zł z sprzedłuzeniem gwarancji na 3lata gratis :)

 

To teraz znadz mi cos z takim samym konfigiem i 3letnia gwarancja(oprócz bateri) za taką cene :0

Edytowane przez maxpaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn ja CI powiem tak, ten Asus super, ale ja przeglądając 3 hurtownie w PL nie znalazłem go w cenie niższej niż 5150zł netto !!!, skąd oni go mają - nie wiem, ale obawiam się, że mają go tylko w cenniku, a jeżeli mają na stanie to się człowieku nie zastanawiaj, laptop na pewno Ci spasuje, tylko z tą mobilnością może być problem bo to jednak 17cali, ale coś za coś B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na co czekasz, wciskaj "Kupuj" i już. Choć przez 4 lata non Ci nie pochodzi. A Asusa nietrafnie postawiłeś obok tych firm, prędzej postawił bym go obok tych pierwszych :D Jak coś to ja polecam Toshiba Qosmio, no ale to inna bajka (cenowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem u nich w sklepie :) i mają tego laptopa

(sprowadzonego z Ontario(elektronika w tym staniie nie jest opodatkowana) a wysłanego do polski jako gift :lol2: bez poskiego 22procentowego podatku).Dlatego jest taki tani,po drugie bez systemu.Juz wplacilem zaliczke :) (50zł na przechowanie przez tydzien) i w przyszlym tygodniu go odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem u nich w sklepie :) i mają tego laptopa

(sprowadzonego z Ontario(elektronika w tym staniie nie jest opodatkowana) a wysłanego do polski jako gift :lol2: bez poskiego 22procentowego podatku).Dlatego jest taki tani,po drugie bez systemu.Juz wplacilem zaliczke :) (50zł na przechowanie przez tydzien) i w przyszlym tygodniu go odbieram.

mimo, że na początku miałem Cię pojechać za to że nie chcę Ci się czytać forum - bo na twoje pytania padały już odpowiedzi 1000 razy i nie jesteś za bardzo wtajemiczony w temat laptopów to jednak ostatecznie muszę Cię pochwalić za trafną decyzję - w tej cenie nie znalazłbyś markowej 17tki z tak kosmicznymi parametrami, na pewno będziesz zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś to ja polecam Ferrari Enzo ... ale to inna kategoria :mur:

Na nasze drogi Maybach lepszy, Enzo by się szybko popsuło :D

Coś kolega strasznie zestresowany. Napisałem żeby @maxpaster kupował Asusa, a Toschibke dodałem myśląc o tym chodzeniu non stop przez 4 lata i przecie napisałem że to inna bajka :) No ale widać, że nawet najmniejsze poczucie humoru i wyczucie tematu jest koledze @kucyk obce ;)

Edytowane przez Myrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nasze drogi Maybach lepszy, Enzo by się szybko popsuło :D

Coś kolega strasznie zestresowany. Napisałem żeby @maxpaster kupował Asusa, a Toschibke dodałem myśląc o tym chodzeniu non stop przez 4 lata i przecie napisałem że to inna bajka :) No ale widać, że nawet najmniejsze poczucie humoru i wyczucie tematu jest koledze @kucyk obce ;)

poczucie humoru mam olbrzymie o czym zapewne przekonasz się jeszcze na forum, ale nie lubię takiego pieprzenia za przeproszeniem - ostatnio jestem wyczulony w tym temacie, tak jak na forum o grach - gość pisze, że ma win2003, szuka prostych gier i nie ma bata, żeby go zmienił, to jakiś pajac pisze, że poleca xp i żeby sobie go zainstalował :mur:

TQ za 12k pln bawiłem się w pracy, parametry przeciętnego acera za 5k - plus dysk i efektownie wyglądające głośniki HK, musiałbym upaść na głowę aby wydać tyle pieniędzy na takie coś <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nasze drogi Maybach lepszy, Enzo by się szybko popsuło :D

Coś kolega strasznie zestresowany. Napisałem żeby @maxpaster kupował Asusa, a Toschibke dodałem myśląc o tym chodzeniu non stop przez 4 lata i przecie napisałem że to inna bajka :) No ale widać, że nawet najmniejsze poczucie humoru i wyczucie tematu jest koledze @kucyk obce ;)

;) ferrari jest robione przez accera,jak mnie pamiec nie myli.Nigdy bym tego nie kupił nawet jakby rozdawali za darmo z prostej przyczyny sa awaryjne a najbliższy servis jest w Czechach.

 

Mój znajomy ostatnio kupil accera na proline :),po tygodniu okazalo sie ze padła mu nagrywarka.Pomijajac fakt ze od poczatku nie czytala wiekszosci plyt a predkosc zapisu była zabójcza(50min podczas nagrywania divixa 600mg).Tak wiec laptop wyladował kurierem w proline i tutaj słuch o nim zaginął(od 4miesiecy twierdza ze czekaja na nowy naped buheeh).Dlatego nigdy nie kupie accera.Tylko Assus albo hp o ibm nie wspomne(bo cena po jakiej sprzedają jest barzoo wysoka)

Edytowane przez maxpaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiesz jest pewien poziom, który pewne serie pewnych producentów sprzętu jest trzymany na najwyższym pułapie za co słono się płaci. Dlatego ludzie mający kesz kupują drogie sprzęty, które nie będą charczały po miechu. Tak jest ze wszystkim. Niejednokrotnie parametry to sprawa drugorzędna dla biznesmena, który musi co dzień pakować i przeności kompa. Albo dla kogoś kto chce działania kompa nonstop przez 34944 godzin (ale się uparłem na te 4 lata;) )

Toshibe Q.. widziałem gdzieś za 7000zł z CoreDuo (nówka z GW).

 

No dobra, odbiegliśmy od tematu. Jeszcze raz polecam kupno tego sprzętu z softronu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiesz jest pewien poziom, który pewne serie pewnych producentów sprzętu jest trzymany na najwyższym pułapie za co słono się płaci. Dlatego ludzie mający kesz kupują drogie sprzęty, które nie będą charczały po miechu. Tak jest ze wszystkim. Niejednokrotnie parametry to sprawa drugorzędna dla biznesmena, który musi co dzień pakować i przeności kompa. Albo dla kogoś kto chce działania kompa nonstop przez 34944 godzin (ale się uparłem na te 4 lata;) )

Toshibe Q.. widziałem gdzieś za 7000zł z CoreDuo (nówka z GW).

 

No dobra, odbiegliśmy od tematu. Jeszcze raz polecam kupno tego sprzętu z softronu.

 

Sądzisz że Acer Aspire 5002WLMi za mniej wiecej 4k jest produktem tanim ?

 

to co ja mam powiedziec kupujac A7J-R001 za 700zł wiecej ?

 

Kupując assusa mam pewnosc że w razie awari wymienie sprzęt nie ruszajac się domu, a servis go naprawi w ciągu 48h.Po drugie wątpie :) żeby biznesmen kupował czerwonego lapopa z tandetną naklejką ferrari i wyjmował go podczas zebrania zarządu itp:.To jest komp dla ludzi młodych którzy lubią się rzucac w oczy a nie dla Kulczyka ;) który zapewne też ma assusa :rolleyes:

Edytowane przez maxpaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra starczy już tego, nie najeżdżajmy się bo nicsieniestao

z tą awarią to wcale nie jest tak kolorowo jak sie wydaje, terminy napraw asusów to nie rzadko 2-3 tygodnie, ale ... ale nie 2 miesiące i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, ze kupując asusa prawdopodobieństwo trafienia na fabrycznie uszkodzony model to jakieś ~ 5%, w przypadku acera ta liczba wynosi około 50% :D prawie połowa laptopów acera w pierwszym miesiącu po zakupie trafia na serwis

 

proponuje skończyć ten temat, wybrałeś laptopa, wróćmy do tematu jak już będziesz miał laptopa w łapkach i opisz kilka słów jak się sprawuje i podoba, a może popełnisz obszerną recenzję B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxpaster jestes pewny co do gwarancji ? Bo jesli ta firma pokazala wala skarbowce to nie zdziwilbym sie ze po awarii tobie by pokazali to samo :roll:

Jeżeli to działa na takiej zasadzie

 

Ontario(tania churtownia)-----wysyłka przez osobę ptywatną jako prezent(bez akcyzy i podatku 22%)----Firma Softom-----niska cena

 

 

:) to się nazywa przemyt hehe

 

Zresztą to była ostatnia sztuka,teraz cena się zmieniał(po tym jak odklepałem sobie tego asuska)

 

http://www.softon.pl/sklep/index.php?s=produkt&pid=3569

 

6patyków (przed chwila rozmawiałem z gosciem ze sklepu i powiedział ze to była jedyna sztuka w takiej promocji,chyba trafiłem 6 w totka,albo to jakis wał)

Edytowane przez maxpaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu odebrałbym go osobiście, coś mi tu śmierdzi, a po za tym ... to takie firmy powinno się zamykać :mur:

laptopa odebrałem dzisiaj ;) jutro zuplauduje foty na imagehack.Sprzet jest super,teraz musze kupic jakis plecaczek do niego

Edytowane przez maxpaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...