Skocz do zawartości
ryto

Ddr 400mhz 2x256 Czy 1x512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kupiłem ostatnio płytę MSI 865 Neo2-S i procek P4 2,4Mhz HT Northwood seria SL6WF. Do tego muszę dokupic jeszcze pamięc. Aktualnie mam forsę na max 512Ramu (czyli ok. 150zł).

 

Co zrobilibyście w mojej sytuacji? Czy zakupić 2x256 w dualu czy może 1x512? Ale nie wiem kiedy będę mógł dokupic drugie 512 - moze to być za 3miesiące albo za rok... Poza tym drugie 512 bedzie z innej serii co oznacza, ze moze nie dzialac w dualu...

 

Co wybrac? Czy dual 2x256 CL 2.5 bedzie szybciej pracowało niż 1x512 CL 2.5. Czy moze jednak 1x512?

 

I jeszcze jakiej marki kupic pamięc? W grę wchodzą producenci ze sredniej pólki czyli Kingston, Twinmos, Goodram. Nie jestem hardkorowym overclockerem ale z tego co wiem procek, który mam, niezle się podkreca, wiec chciałbym mieć równiez pamięci, które jednak na normalny o/c są podatne ;-) Geil czy Hynix albo Corsair są raczej za drogie...

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a photoshopy i ogolnie programy do grafy to raczej potrzebuja ramu

Tak ale ryto nie ma kasy na wiecej niz 512MB dlatego tez pozostaje mu tylko 2X256 bo 512 w jednym kanale mija sie z celem. Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...