Skocz do zawartości
Gość fredus

Co Z Tym 865pe?

Rekomendowane odpowiedzi

w clockgenie nie ma czasami opcji "olania" zegarów pci/agp ?? jakoś mi zadziałało na intel 848p w zasadzie .. znaczy sie chodzi mi o nie reagowanie i utrzymanie ich na poziomie 33/66 mhz... jeszcze posprawdzam co i jak bo teraz to sie pogubiłem ... dodam w edicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem zakladac nowego tematu widzial ktos moze zeby grzal sie SB ?? bo u mnie jest piekielnie goracy az parzy. Polozylem na niego radiator i ... mozna na nim jajka smarzys spokojnie. dopiero z nawiewem jest spokuj. wczesniej byl zimny stalo sie to mniej wiecej w czasie wlaczylem modzika dla wielbladow a sprawdzalem koledze 6800 walnietego. ma ktos jakies pomysly co z tym zrobic?? czy moze to popsrostu olac.

 

Edit: strzet ten co w sygnaturze :]

Edytowane przez alfredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Nie chcialem zakladac nowego tematu widzial ktos moze zeby grzal sie SB ?? bo u mnie jest piekielnie goracy az parzy. Polozylem na niego radiator i ... mozna na nim jajka smarzys spokojnie. dopiero z nawiewem jest spokuj. wczesniej byl zimny stalo sie to mniej wiecej w czasie wlaczylem modzika dla wielbladow a sprawdzalem koledze 6800 walnietego. ma ktos jakies pomysly co z tym zrobic?? czy moze to popsrostu olac.

 

Edit: strzet ten co w sygnaturze :]

Z tego co wiem to SB jest odpowedzialny za zintegrowane elementy płyty głównej, korzystasz może z zintegrowanej sieciówki, dźwiękówki, Firewire lub cos takiego?? A tak wogóle to walnij mu jakiegoś radiatorka małego i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosztystam ze zintegrowanej muzyki i sieciowki. ale to tez nie one bo je wylaczalem w biose i nadal to samo. sam radiatore tez nie zdaje egzaminu. nagrzewa sie i mam resety. dopiero wentyl sprawia ze nie ma resetow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej to to bo wszsytko bylo przekladane ( proc zasilka ram grafa ) budy wogyle nie mam:] nie potrzebuje ;P wiem ze dziwne wlasnie dlatego pytam czy ktos sie z tym spotkal. no coz bede sie musial meczyc z wentylem na SB :] dzieki za checi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...