Skocz do zawartości
thermalfake

Zasiłka Klasy Middle-end Do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, co byści mi polecali do mojego kompa o konfigu

a64 3700+, po oc do 3000-3300mhz

dfi lp ut nf4 ultra-d

gskill 2gb hz pc4000

2 dyski twarde 80gb i 250gb

grafika gf7900gt nieco kręcona

audigy

nagrywarki dvd i cdrw

6 wentyli 80mm

2 wentyle 120mm 0.9amp

2 katody

kontroler wentylatorów

 

Nie mam po prostu ochoty wydawać pieniędzy na zasilacze pokroju 600W ponieważ chciałbym kupić zasiłke tylko do tego konfigu, przy ewentualnej póżniejszej zmianie procka na dwujajowca i grafiki na g80 albo r600 żeby starczyło mocy. Nie będę budował także z tego sli. Żal mi wtopić kase na zasiłki za 500-600zł a póżniej się okaże że po całkowitej zmianie konfigu będzie z tego rupieć o przestarzałym standardzie.

 

Na chwile obecną ma 2 typy, zakup w zenfiście

 

Antec TruePower 2.0 480W TPII-480P - 399zł

Tagan TG480-U22 2force - 369zł

 

ewentualnie co innego byście polecili bez obawy o oc i pożniejszą wymianę procka i grafy na tej samej płycie za pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a co sądzicie o BeQuiet BQT P6-530W Pro. Cena jest nieco niższa niż Seasonica 500W i Anteca NeoHE 500W a z opisów m in. u Zenfista i w Cooling.pl wynika iż jest to dobry produkt. Bardzo prosze o Wasze opinie i porównanie z w/w zasilaczami.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto warto

 

seasonic w tej klasie jest wybitny (od 500 wzwyz)

 

a true power po prostu dobry

No właśnie, a co powiesz o tym http://zenfist.pl/pID/277.htm :? Z tego co Zenfist mówi dorównuje Seasonic'owi 500W, baa nawet przy 70% load jest cichszy i lepiej wykonany, sprawność podobna :? Zawsze uważałem, że SS kosi konkurencję, a tu Zenfist mówi...no właśnie, sam już nie wiem co myśleć :? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a co powiesz o tym http://zenfist.pl/pID/277.htm :? Z tego co Zenfist mówi dorównuje Seasonic'owi 500W, baa nawet przy 70% load jest cichszy i lepiej wykonany, sprawność podobna :? Zawsze uważałem, że SS kosi konkurencję, a tu Zenfist mówi...no właśnie, sam już nie wiem co myśleć :? pozdro

 

nie miałem p3 wiec ciezko zabrac głos (podobno jest znacznie bardziej wrazliwy na obciązalnosc jeden lini wzgledem drugiej -i tym sie rózni od p6/p7 -ale jeszcze raz powtórze nie miałem wiec wypowiadam sie o zaszłyszanych opiniach od znajomych)

 

co do glosnosci - po podpieciu ponad 500W na s12 obroty wentyla były na poziomie "idle" - max 800obr (wciąz i wciąz niesłyszalny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...