Skocz do zawartości
zwierzak07

Neostrada 128

Rekomendowane odpowiedzi

Moja siostra zalożyła sobie neo 256.Ja nie mialem nic wcześniej do czynienia z neostradą.

A moje pytanie brzmi jak ustawić żeby komputer łaczył się z netem automatycznie po uruchomieniu, teraz jest jakaś ikonka w tray'u i dopiero tam włączam neta.A poźniej nie mogę tego zminimalizoawać do tray'a tylko jest caly czas na pasku i denerwuje mnie to jak tak samo jak to uruchomianie za każdym razem po restarcie kompa

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

pasek start, wszystkie programy, speed touch USB, speed touch dial-up i tutaj laczysz sie z netem normalnie, nie bedzie nic na tray'u, a jak zrobic zeby automatycznie sie laczylo to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek start, wszystkie programy, speed touch USB, speed touch dial-up i tutaj laczysz sie z netem normalnie, nie bedzie nic na tray'u, a jak zrobic zeby automatycznie sie laczylo to nie wiem.

nie ma czegos takiego mam tylko "neostrada TP' i SAGEM F@st 800-840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że musisz sobie zainstalować tylko sterowniki do modemu, a zamiast używać tej aplikacji od TPSA stworzyć w Windows'ie połączenie i tam wpisać login i hasło. To automatycznego wznawiania połączenia i łączenia od razu po uruchomieniu systemu użyj programu Autoconnect. Zresztą przejrzyj ostatnie kilka stron tematu, niedawno komuś opisywałem jak to wszystko zrobic i dawałem linki do tutoriali, ze zdjęciami jak to wszystko zrobic.

 

 

EDIT :

 

 

Tutaj : KLIK

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...