Skocz do zawartości
Amarith

Problem Z Sb Live!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem SB live! CT4830 do moich Logitechów x-530 (wiem jest tylko 4.1) i nie moge odpalić tylnych głośników. Na integrze wszystko śmiga pięknie, a tutaj tylko 2.1 Próbowałem już wiele kombinacji orginalnych sterów i kx'ów. Nie mam juz żadnych pomysłów, gdzie może leżeć wina. Wie może ktoś, w czym tkwi problem?

Edytowane przez Amarith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem SB live! CT4830 do moich Logitechów x-530 (wiem jest tylko 4.1) i nie moge odpalić tylnych głośników. Na integrze wszystko śmiga pięknie, a tutaj tylko 2.1 Próbowałem już wiele kombinacji orginalnych sterów i kx'ów. Nie mam juz żadnych pomysło, gdzie może leżeć wina. Wie może ktoś, w czym leży wina?

O ile dobrze pamiętam na oryginalnych sterach musisz wejść do Mixera i tam gdzieś w ustawieniach zahaczyć CMSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nie kapuje. To CMSS to jest od włączenia głośnika centralnego bodajże... Żeby mieć 4.1 musisz w mikserze ustawić spośród opcji headphones/5.1/4.1/2.1 i musi śmigać, możesz dla pewności ustawić w panelu/dźwięki że masz 4.1, noi czy napewno dobrze podłączyłes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuje. To CMSS to jest od włączenia głośnika centralnego bodajże...

CMSS (Creative Multi Speaker Surround) przekształca stereo na dźwięk wielokanałowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zamieniam przód z tyłem i wtedy gra tylko tył to raczej podłączyłem dobrze. W sterach jest ustawienie trybu 4.1 tylko, że cały cza gra jak 2.1. I opcji CMSS nie moge nigdzie znaleźć. Byłbym wdzięczny jakbyś NoVVy albo kto inny dał linka do sterowników, gdzie ta opcja występuje. Może mam walniętą karte i dlatego, ale raczej na to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zamieniam przód z tyłem i wtedy gra tylko tył to raczej podłączyłem dobrze. W sterach jest ustawienie trybu 4.1 tylko, że cały cza gra jak 2.1. I opcji CMSS nie moge nigdzie znaleźć. Byłbym wdzięczny jakbyś NoVVy albo kto inny dał linka do sterowników, gdzie ta opcja występuje. Może mam walniętą karte i dlatego, ale raczej na to nie wygląda.

Tu masz linka do softu i sterów do Live! (jest tam Play Center i uaktualnienia do niego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...