Skocz do zawartości
Rancor

Laptop Do 600 Funtow

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam wszytkich.

 

Jak w temacie chce kupić laptopa w Anglii, gdzie obecnie przebywam (będę tu napewno do końca roku ale planuję dłuższy pobyt)

 

Jako, że będzie to mój pierwszy laptop to wolę zasięgnąć rady gdyż przeglądając setki ofert nie mam tak naprawdę pojęcia co wybrać.

 

Używać go raczej będę do przeglądania internetu, oglądania filmów ale jak juz kupować to z możliwością pogrania w coś więcej niż windowsowski pasjans.

 

Nie myślę tu o grach pokroju Doom3 ale żeby poszło StarWars Galaxies czy Matrix Online.

 

Nie chciał bym wydać więcej niż 600 góra 700 funtów.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczaj lombardy z serii "Mobiletraders.co.uk" jak dobrze trafisz bywają tam okazje.

 

Dixons - tutaj tylko lansowane promocje (np.packard-belle) reszta jest za droga. Ew.poszukaj w sklepach komputerowych używanych lapkow spod lady.

 

pozdro

 

aha - jesli zintegrowana grafa to co najmniej intel GMA950/ ATI Xpress 200M/ Geforce 6150 wszystko inne sisy via i inne [ciach!]ly to badziewia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie chcesz kupić laptopa w sklepie, czy w Internecie? Gdzie mieszkasz w UK? Londyn? Jeśli tak, to leć na Tottenham Court Road i tam na pewno uda Ci się coś wyrwać w rozsądnej cenie.

Ciężko będzie coś upolować do 700Ł, takiego, żeby dało się spokojnie pograć. Możesz zaryzykować i kupić Acera np. model 5612WLMi lub 5672WLMi. To będzie najlepszy wybór cena/wydajność, inne laptopy o takich możliwościach są 150-200Ł droższe. Acer nie cieszy się dobrą opinią, także moją, ale trafiają się czasami modele z którymi nie ma problemów, więc moze warto zaryzykować...

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Londynie i byłem już na Tottenham ale bez wiedzy na temat lapów chodziłem i nie wiedziałem co wybrać.

Kupic w sklepie czy w internecie to nie ma chyba znaczenia.

 

Co do spokojnego grania to wydaje mi się (po zapoznaniu sie z opisami tych kart i gier jakie na nich ludzie puścili), że x200M lub x300 powinna mi starczyć.

 

Na lapie kumpla Acer Travelmate 2200 256 ram, ati mobility 9000 IGP americasarmy sie odpalił ale za mało ramu więc się nie dało grać a x200M czy x300 są mocniejsze.

Edytowane przez Rancor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...