Skocz do zawartości
arthi

Program do testowania RAM-u?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozecie polecic jakis program, ktory sprawdzi czy aby ram ktory jestem wlascicielem nie jest uszkodzony, prztestuje itd. ale nie mam na mysli programu ktory sprawdzi wydajnosc, maks czestotliwosc...

Podajcie nazwe i ewentualnie link do strony z ktorej bedzie mozna go sciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz nie bawic sie w kotka i myszke, lacze sie przez modem i szukanie tego postu trwaloby troche dlugo, wiec jak mozesz to napisz mi jaki program bedzie odpowiedni do testowania pamieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz nie bawic sie w kotka i myszke, lacze sie przez modem i szukanie tego postu trwaloby troche dlugo, wiec jak mozesz to napisz mi jaki program bedzie odpowiedni do testowania pamieci?

to ja Ci powiem: :P Gold Memory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko super i pieknie bo tak sie sklada ze akurat mam goldmemory 5.07v ale mam maly problem czy ktos mi moze powiedzic ile mniej wiecej godzin trawa test pamieci, raz go wlaczylem, doszlo chyba do 8 godzin, troche sie zdenerwowalem i wylaczylem kompa, wiec tak jak kolega wyzej pytam sie czy to jest normalne ze taki test trwa 8 godzin i konca nie widac?

Nie ma jakis szybszych testow i oczywiscie rownie dobrych i nie piszcie ze w Norton Utilites jest program do testowania m.in RAM-u (wiem o tym), bo to jest zabawka taka dla dzieci no wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...