Skocz do zawartości
Yacho

Chlodzenie Na Grafe

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie ? cena generalnie ~~ 100 zl i zeby bylo cicho i wydajnie :)

myslalem o Accelero - ale niestety na 7900 GT nie pasuje :/

 

EDIT: Fak mialo isc do co kupic - jakby moder byl - prosze o przeniesienie...

Edytowane przez Yacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kożystając z okazji też się zapytam o chłodzenie do grafy.

Tak jak u Yacho cena to ok 100zł i też żeby było ciche i wydajne, z tą rużnicą że ja poszukuję chłodzonka do Gf 7600GT sonic od palita - pasuje na tą grafe wspomniane Accelero???

Edytowane przez zawisza017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wział evercoola turbo2. Z tym ze nie wiem czy pasi do 7900, do 7600 napewno. A jak potrzebne jest pcie x1 (ale po co??) to mozna mu zrobic moda zeby byl u gory i :gitarzysta:

Edytowane przez deadfrog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wział evercoola turbo2. Z tym ze nie wiem czy pasi do 7900, do 7600 napewno. A jak potrzebne jest pcie x1 (ale po co??) to mozna mu zrobic moda zeby byl u gory i :gitarzysta:

Tylko że jeżeli zamątuję na 7600 tego everrcoola to z sli nici :cry: szukam czegoś co dało by mi możliwość kożystania z sli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jeżeli zamątuję na 7600 tego everrcoola to z sli nici :cry: szukam czegoś co dało by mi możliwość kożystania z sli...

Raczej wejdzie ci evercool turbo2 zajmuje jeden dotatkowy slot a pomiedzy SLI wlasnie ten jest czasami dwa.Popatrz na moj sing tam sa 2 zalmanki o tej samej wysokosci tez zajmuja po jednym dodatkowym slocie :D

post-456-1156078374_thumb.jpg

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz sli i everoola nic straconego. Mozesz jednego (w wyzszym slocie) zmodowac zeby byl po drugiej stronie karty. Wiecej o tym jest w temacie o evercoolu. No chyba ze nie masz ochoty na takie kombinowanie :) W kazdym razie evercool jest duzo lepszy od pentaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale mam plyte DS4 a wyzej to ona ma radiatory od mosfetów :P

 

w gwoli scislosci zalman ma 30 mm wysokosci a evercool 42mm...

 

czy evercool zajmuje cala powierzchnie karty czy jest wolte tak z 3 cm liczac od zlacza pciX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...