Skocz do zawartości
pete86

Zepsute Wyjscie Słuchawkowe W Laptopie :/

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam duzy problem. ten 'czujnik' co wykrywa, ze wsadzony jest minijack, nie dziala. efektem jest granie muzyki i przez glosniki i przez sluchawki, co zaciera ich kompletny sens 'odizolowania'. przeinstalowalem stery ale problem nie znika, jak poruszam wtyczka to raz wylacza glosniki raz nie. strasznie mnie to wkurza bo to nowy lap. compaq presario.

 

czy mozna jakos softwarewo wylaczyc glosniki a zostawic line out?

 

czy taka naprawa moze drogo kosztowac jezeli przeprowadzalbym ja w polsce bez gwarancji ? (na razie jestem w usa i tu kupilem laptopa)

 

dziekuje i PROSZE O POMOC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podmuchalem w to wejscie i problem ustal (NA RAZIE). to mozliwe ze tam mogl byc jakis paproch co powodowal mikro zwarcie/niekontaktowanie i sie chrzanilo to odcinanie wejsciu na glosniki ? czy sie okaze ze za dwie minuty wroci again :[ ?

 

 

a czy problem sie moze poprawic jak podlacze pod usb to: http://www.creative.com/products/product.a...mp;product=9103

?

 

nie mam wejscia pcmia tylko express card wiec SB! na pcmai odpada.

 

czy ten zewnetrzy sound blaster po podlaczeniu wylacze te cholerne glosniki i przeniesie dzwiek na swoje wyjscia? czy ten produkt wogole jest gony uwagi? stery do niego nie obciazaja systemu? dzwiek jest czysty ?

 

prosze o pomoc, bo jakby co to mam jeszcze dwa tygodnie na oddanie go do serwisu tu w usa. a chcialbym tego uniknac bo pewnie zabiora mi kompa na tydzien albo i dwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...