Skocz do zawartości
ZielonyTBG

Windows Nt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Potrzebna mi pilnie pomoc przy systemie Windows NT.Jest to komputer w pracy więc MUSZE go jutro uruchomić.

Jest to stary komp z Celeronem 500mhz i grafą ATI Rage lub jakąś S3,lecz nie pamiętam dokładnie.Jest tam zainstalowany Winows NT z service packiem 6.Oto problem(poważny jak dla mnie)Zostało zmienione odświeżanie z 75hz na 80hz i monitor zgasł.W biosie śmiga,ładowanie systemu też jest ok,ale gdy załaduje stery to gaśnie.Widocznie jest to zbyt wysoka częstotliwość odświeżania i poprostu gaśnie.Przy starcie systemu naciskałem F8 ale nic nie wyskoczyło.Nie wiem czy ta winda ma taką możliwość jak tryb awaryjny.Nie wiem jak to przywrócić do poprzedniego stanu.BARDZO licze na waszą pomoc jak to można w miare szybko i łatwo naprawić :oops: :mur: Błagam was.

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w awaryjnym odinstaluj stery

Ale jak wejść w awaryjny.Czy w NT też należy trzymać F8,bo mi w ten sposób się nie udało.

 

Nie mam możliwości podłączyć innego monitora.Prosze o dalsze sugestie.

Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie F12 ;) Zapewne będzie to któryś z klawiszy pomocniczych więc próbuj od F1 - F12 ;]

 

POzdro

Mam nadzieje że się uda wejść do awaryjnego,bo jak nie to będe wisiał. :wisielec:

Może ktoś coś jeszcze podpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrobione. :D Nie pomógł żaden "F" tylko tak jak napisał Hipoll(tylko troche późno)była to spacja.Lecz nie jest to tak jak człowiek nauczony.Nie widziałem żadnego trybu awaryjnego itp.Były tylko dwie opcje typu:L-uruchomić normalnie i D-uruchomić z ustawieniami domyślnymi.Wybrałem to drugie i wstał. B-) Chyba nic nie pomyliłem,a jak już to tylko troszke.Ale stresa miałem bo ważne sprawy były na kompie,który był dość mocno potrzebny.

Dzięki wielkie za pomoc.Pozdrawiam wszystkich. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...