Skocz do zawartości
R0b3rT

Odzyskanie danych - usz dysk !!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dysk który ma 3.2g troche stary ale są na nim wazne dla mnie dane.

Sa na nim 2 partycje pierwsza jest sformatowana a na drugiej sa te dane.... - ale od początku

W środę robiłem pożądek na kompie siostry 3.2 g dysk

chciałem sformatować fysk c: a na d: wrzuciłem wszystkie ważne żeczy

po format c: komp przestal widzieć dysk... w biosie też go nie widział... Przeniosłem go do swojego kompa i po 3 godz walki udało mi się - zobaczył etykietę dysku przy starcie i rozpoznaje go prawidłowo w biosie...

ale Windows 2k widzi tylko mój dysk a tamtego nie widzi ..!!

Z netu sciągnołem program Easy Recovery - nie jestem do końca pewien czy tak to sie pisze bo robie to z pamięci...

Po odpaleniu programu - widać oba dyski - i co dalej???

Nie znam tego programy a nie moge nigdzie znaleść opisu???

pomocy proszszszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie zabardzo, ale ze masz taka sama plyte to ci odpisze co ja bym zrobil, najprawdopodobnie zniszczylo ci tablice partycji, wiec najlepszym sposobem bedzie odpalenie pqmagic i opcja, sprawdz bledy i napraw partycje, a nuz sie da, czasami sie da, ale tylko czasami reszte rad pozostawiam specom 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dysk który ma 3.2g troche stary ale są na nim wazne dla mnie dane.

Sa na nim 2 partycje pierwsza jest sformatowana a na drugiej sa te dane.... - ale od początku

W środę robiłem pożądek na kompie siostry 3.2 g dysk

chciałem sformatować fysk c: a na d: wrzuciłem wszystkie ważne żeczy

po format c: komp przestal widzieć dysk... w biosie też go nie widział... Przeniosłem go do swojego kompa i po 3 godz walki udało mi się - zobaczył etykietę dysku przy starcie i rozpoznaje go prawidłowo w biosie...

ale Windows 2k widzi tylko mój dysk a tamtego nie widzi ..!!

Z netu sciągnołem program Easy Recovery - nie jestem do końca pewien czy tak to sie pisze bo robie to z pamięci...

Po odpaleniu programu - widać oba dyski - i co dalej???

Nie znam tego programy a nie moge nigdzie znaleść opisu???

pomocy proszszszę....

 

 

a co tu pomagać, easy recovery jest prostsze od pasjansa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Bylo na ten temat nie raz. Ale powtorze jeszcze raz. Kilka razy bawilem sie w odzyskiwanie danych (padajace IBM moje i nie tylko) i jestem pelen podziwu dla dzialania programu GetDataBack obecnie wersja 2.12. Probowalem Easy Recovery ale to wielka kobyla i co do skuteczności i czasu dzialania mam zastrzezenia.

Musisz sam sprobowac i sam ocenic.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...