Skocz do zawartości
MeoPL

Dfi Rs482 Infinity Soc 939

Rekomendowane odpowiedzi

może troche nie do temau ale i tak zapytam tutaj :P

chcialem dziś zamowic w/w plyte ale w siriusie beda ja mieli jutro/pojurze i tak sie rozglądalem czy gdzies jej nie mają odrazu :) i znalazłem to http://www.linkart.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=221 239zl to dobra cena tylko czy ktos zna ten sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie znam tego sklepu ale jak maja od razu na stanie to moznaby kupic poza tym nie wiadomo czy za pol roku slep nie zniknie

no plytka pieknie ciagnie zmienilem ten chu... dzielnik 3:2 na 2:1 i wszystko pieknie pracuje aktualnie testy robie na 9x295 i wszystko pieknie lata.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. sory za brak polskich liter

Przeciez polowa jak nie wiecej ludzi pisze tu bez polskich liter i jest dobrze. Tak czy siak, gratuluje zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo oczekiwane fotki pomiaru napięć. Mase miernika wtykamy w masę molexa a plusem dotykamy blaszek mosfetów.

 

Wszelkie próby pomiarów robicie na własną odpowiedzialność.

Nie umiesz - nie rób ;)

 

Vcore:

Dołączona grafika

 

Vdimm:

Dołączona grafika

 

Vnb:

Dołączona grafika

 

To by było na tyle B-) Podzielcie się swoimi Vcore bo reszta jest u mnie taka sama jak w biosie.

Edytowane przez Ras1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ras1984 obrazem z vdimm niedziala

a to że wszystko idzie do góry mnie nie cieszy... mam nadzieje że ceny hdd chociaż zostaną jak są... bo musze sobie jakis kupić...

Już jest ok. No ja narazie też wierzę w ceny HDD bo potrzebuje kupic dwa.

Edytowane przez Ras1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA miałem kupować to i owo i przy takich cenach to wolę przetrzymać nawet te 2-3 miechy ;] a cena tej płyty w sirusie to skandal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NeoTeca Maximus 380W Podwójna linia 12V. Z 3D nie ma problemów (oczywiście narazie tylko zintegrowana grafa sobie lata). Zauważyłem, że w pewnej grze na podkręconym kompie co jakiś czas na 1sekundę mam czarny ekran :huh: Wina może leżeć we wspólnym ramie CPU i GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesq zmartwie cie... nigdzie jej niema albo jest za droga... w linkarcie złozylem zamowienie tydzień temu a jak dzis dzwonilem to powiedział mi facet, że pewnie następny tydzień conajmniej będe czekal... (n/c) porzucilem myśl o tej plycie i teraz mysle co kupić... mobo plus grafa za MAX 380zł... :( najlepiej za 360 wsio.... ale to już inny temat ktory tutaj też założe

Edytowane przez Dark_Reaver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tam trzeba robić przedpłate na konto... a ja tak niechce bo będe wtedy od nich uzależniony... no i nie wiem czy nie lepiej kupić tego asrocka + jakieś x600pro ja zanim bym kupił grafike to będzie dx11 :/

kurna sam juz nie wiem :( ehh

ide na prube zespolu kumpli może to mi oczyści umysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tam trzeba robić przedpłate na konto... a ja tak niechce bo będe wtedy od nich uzależniony... no i nie wiem czy nie lepiej kupić tego asrocka + jakieś x600pro ja zanim bym kupił grafike to będzie dx11 :/

kurna sam juz nie wiem :( ehh

ide na prube zespolu kumpli może to mi oczyści umysł :)

jaka przedplate na konto ? ile kasy trza zaplacic ?

a juz nielepiej przebolec i kupic na sirius.pl ?

a oplaca sie kupywac teraz GPU? czy wyjdzie jakis dx10 i beda calkiem nowe ktore trzeba bedzie kupywac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesq ale mnie gpu potrzebne bo nie będe miał nic do wyświetlania obrazu ;) sirius jest za drogi... no i za kilka zł więcej moge mieć o wiele lepsza grafike ale gorszą płyte :(

no i najważniejsze :) jestem od ponad 2 tygodni bez kompa własnego... ja chce wreszcie go mieć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej grafie zintegorwanej nie ejst zle;) ja gram w gry typu el matador , fear , q4 i nie ejst zle wiadomo ze detale srednio niskie:) ale grac sie da i nawet nie przycina sie:) wiec nie narzekajcie:) lepiej poczekac i pozniej jakas mega wypas grafe kupic :) ja chce cos na dx 10 kupic ale zobazymy biore pod uwage tez ati x1900xt albo x1900xtx:) ale to dopiero na przelomie maja i czerwca mam nadzieje ze te karty beda max 800zl kosztowac teraz w sklepie x1900xt 256mb za 1050zl stoi z Gecube:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej grafie zintegorwanej nie ejst zle;) ja gram w gry typu el matador , fear , q4 i nie ejst zle wiadomo ze detale srednio niskie:) ale grac sie da i nawet nie przycina sie:) wiec nie narzekajcie:) lepiej poczekac i pozniej jakas mega wypas grafe kupic :) ja chce cos na dx 10 kupic ale zobazymy biore pod uwage tez ati x1900xt albo x1900xtx:) ale to dopiero na przelomie maja i czerwca mam nadzieje ze te karty beda max 800zl kosztowac teraz w sklepie x1900xt 256mb za 1050zl stoi z Gecube:)

tak też tak kiedyś planowałem i wszystko zmienia się po max miesiącu :lol: no a że ta zintegrowana grafa nie jest taka najgorsza to żadna nowość tylko albo ludzie mają taaakie wymagania albo nie chcą w to wierzyć <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Szybkie pytanie, czy płyta ta jest lepsza od DFI LP NF3 Ultra-D?? Bo mam zamiar przejść na pci-e ale jakoś mało chętnych jest żeby sie zamienić. W sumie za 250zł można ją kupić i nie stracił bym kasy ;) A grafa zintegrowana w takim wypadku jak mój to pozytyw mały ale zawsze jakiś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO do oc jest gorsza, ale te 300 potrzebne do twojego sempka zrobi ;) ja bym się przesiadał :P tylko że nie ma już nigdzie takiej ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

tylko że nie ma już nigdzie takiej ceny...

Jest, w znak.pl ;) Jeżeli bios jest w miarę podobny do tego co mam to chyba sie przesiądę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...