Skocz do zawartości
Fisher

Radeon X1300xt I X1650pro

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co już widać to chlodzenie zrobil jakis balwan no ale nic - kawałek miedzi na gpu jest ściągnie sie te śmieszne plastiki wyłaczy wiatrak da nawiew z solidnej wolnoobrotowej 12 i jazda :] :P

 

dalej tylko "4 moduły mapujące tekstury" i porównywali do kart referencyjnych :/ NV - artykół sponsorowany ?

 

ten szafirek x1300xt "OverClock Edition" wydaje sie sensowny tylko ta cena :/

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm 380 zł za tego x13xt DDR3 jest do przyjęcia ;] Mi tam kurde brakuje porównania z 73GT od Galaxy, a porównanie z 76GS DDR3 z zegarami 500/1000 jest co najmniej dziwne :mur: ... No i głupio jest to chłodzenie zrobione na tych szafirkach, pokrywa całą grafę, a nie chłodzi pamięci :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm 380 zł za tego x13xt DDR3 jest do przyjęcia ;] Mi tam kurde brakuje porównania z 73GT od Galaxy

dlatego wydaje mi sie że art szyty grubymi nićmi

na 1. rzut oka to 76gs ddr2 - 73gt ddr3 - x13xt ddr3 są dosyć porównywalne

 

Najlepsze jest o/c x1650 :P rdzen z 600 na 610 :P

jakieś 2 % - wypas :] Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że x1300xt się podkręciła lepiej od modelu wyższego :lol: ;] Luk to jest imo 73GT DDR2, bo ma za mały wynik w marku 05 jak na DDR3... Mogli by coś więcej napisać w tym arcie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj coś tam jest, ale galaxy nie ma 73gt,

 

@fredek pamiętaj że wciąż nie było beZpośredniego porównania do 73GT galaxy

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W więkoszści gier X1300Xt jest wydajniejszy od 7300GT, hmm.. ale zważywszy na to że galaxiak sie łądnie kręci to pewnie i tak bedzie miał większa wydajnośc od X1300XT, a X1650Pro jest troszke droższy od 7300GT a już jest sporo wydajniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X1300XT na DDR3 (Overlock edition od Sapphira) jest lekko naprawdę lekko mniej wydajne od X1650Pro, a kosztuje 380 zł. Ja właśnie tez szukam porównania do 73GT od galaxy ... X1300XT po o/c osiąga już 6k marków w 05...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego że Radeon 1650 PRO skoro 7600 GS Galaxy lepszy :wacko:

ano to ze galax kosztuje 600 a to nowo-wyszłe ATI 400 ot co ... Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareście :D :D Więc pewnie kupie Radeona X1650pro :D :D a nie nVidie :P.

nie x1650 tylko X1300XT na DDR3 (Overlock edition od Sapphira) tańsze a dokładnie to samo i jeszcze wychodzi na to że lepiej sie kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie x1650 tylko X1300XT na DDR3 (Overlock edition od Sapphira) tańsze a dokładnie to samo i jeszcze wychodzi na to że lepiej sie kręci

Tak masz racje po przeczytaniu testu tez uważam że bardziej opłaca się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> X1300XT, tylko mnie zastaniawia jedno Czemu w tabelce pisze że ma DDR2 ??

post-140233-1156890762_thumb.jpg

Edytowane przez britfanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb

Może takie że GS ma lepsze chłodzenie ;] Ale nie jestem pewny a nie chce mi się teraz szukać [;

@britfanka

Bo w tej tabelce jest podany normalny x1300xt a nie wersja Overlock od Sapphira na DDR3 ;]

EDIT:

Ehhh gupie literówki :S :]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc - brutfanka ? - no wiesz ... :wink:

 

Tak masz racje po przeczytaniu testu tez uważam że bardziej opłaca się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> X1300XT, tylko mnie zastaniawia jedno Czemu w tabelce pisze że ma DDR2 ??

bo ten w tabelce jest zwyklym x1300xt natomiast 20 zł drożej jest wlaśnie wersja szafirka na ddr 3 cały sens zastanawiania się ( dopiero ) nad tym rozwiązaniem to cena - 400, 12 ps i 5vs w polączeniu z ddr3 ktore ileś tam osiagają ( jakieś 1650 z wstępnych doniesień ) i niwelują trochę biedną szyne 128 bit a troche są atutem same w sobie :P ale bez porównania z 73GT na ddr 3 nie ma co deliberować :wink2: ach te moduły mapujące tekstury ..

chociaż jak sie zerknie na wynik w marku 05- tak jakby doganiała 76GT non OC'ed - 6K :) ile robi 73gt ddr3 oc'ed ? i oczywiście w marki sie nie gra ( choć podobno 05 jest dość reprezentatywny )

za 570 to pełne Gt można dostać :|

link ?:] no chyba że taki - nota bene od forumowicza :]

APOLLO oO

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...