Skocz do zawartości
VoyTECH

5014wlmi I Problemy Z Zasilaniem

Rekomendowane odpowiedzi

cześć.

jak w temacie.

kiedy jadę na baterii jest ok. podłączam kabel - system często staje dęba i tylko reset zostaje. po prostu zwiecha.

przy podłączonym kablu raczej nie zauważyłem.

nawet system na nowo postawiłem... :( nie wiem co się dzieje. ma ktoś jakieś pomysły?

 

aha. jeszcze jedno. nie wiem czy ma to jakiś związek ale chyba zaczęło mi się takie cuś dziać jak zainstalowałem nową operę. zdarza mi się podczas pracy z nią zwiecha.

ale może to nie ma nic wspólnego.

 

HELP :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Opera to i ja mam "klopot". Moze nie lapie zwiech, gdzie tylko restart pomoze, ale co jakis czas program zawiesza mi sie na 2-3 sekundy i nie reaguje a po chwili normalnie dalej dziala. Nie wiem, myslalem ze to moze z Opera 9.0 tak jest, ale zainstalowalem 9.01 i nadal to samo. Na 8.x tego nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu ... ACER :D

pojęcia nie mam co się dzieje, na gwarancji masz laptopa jeszcze czy nie?

raczej usterka nie do rozwiązania domowymi sposobami według mnie

VoyTECh - kucyk ma rację... To może byc wszystko - od walniętej zasiłki, uszkodzonego gniazda w lapie, kłopotów z elektroniką baterii i innych problemach "elektrycznych" zacząwszy a na uszkodzonej płycie głównej/efektach oc/firmie Acer skończywszy...

Zdecydowanie odradzam domowe sposoby - Brno, albo jeśli nie masz gwary pozostaje zdolny serwisant i modlitwa...

Pisz jakie wyniki walki z lapem i diagnoza.

pozdrawiam

sansaba

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...