Skocz do zawartości
rafalloos

Czy Na Pewno Ten Monitor ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuję zakupić sobie 19-calowy monitor LCD i przeszukując to forum prawie każdy poleca w cenie do 1000zl monitor BenQ fp91gp. Ja również uważam, że jest to znakomity monitor jak na tak niska cene, lecz nie wiem czy bedzie dobry do gier typu counter-strike i quake3, poniewaz jego czas reakcji kory wynosi bodajze 8ms jest dosc pospolity. Zastanawiam sie czy lepszym wyborem nie byloby kupienie monitora z czasem reakcji np 2,4,6 ms kosztem matrycy. Jakosc obrazu nie bylaby pewnie tak dobra, ale czy nie lepiej miec mniejszy czas reakcji w w/w grach niz lepsza jakos obrazu ? Czy odczulbym roznice ? poszukuje monitora do 1000-1100zl. Czy w moim wypadku benq fp91gp bedzie najlepszym wyborem czy lepiej brac np benq fp93gx lub fp91gx, a moze jeszcze cos innego? dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie musisz odpowiedziec na pytanie co dla Ciebie bedzie lepsze --> jakosc obrazu czy szybkosc matrycy. ;] Ja wolalbym troche wolniejsza matryce, a lepsze pozostale parametry (w koncu na kompie nie tylko sie gra). ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz tego benq, ja na swoim acerze nie widze zadnego smużenia podczas grania w coda2, żeby zauważyć smużenie trzeba mieć downa albo być jakimś testerem od lcd'ków i mieć pojęcie o tym straszne... bynajmniej jak ja pracowałem na 4 monitorach lcd, to smużenie zauwazylem na neovo kolegi ktory zostal kupiony 1,5 roku temu za 900zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...