Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League

Rekomendowane odpowiedzi

W pilce noznej gra sie tak jak przeciwnik pozwala.

AS Roma po prostu wczoraj zostalaby ograna nawet przez moja Odre Wodzislaw.

dokładnie.

 

Pamiętacie jak na MŚ Hiszpania zmiotła Ukraine? i co? i odpadli wcześniej niż nasi sąsiedzi. Jeden mecz o niczym nie przesądza. MU wczoraj wszystko wychodziło - nie często zdarzają się takie spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłaczam sie do podzienkowan szeform tvp. Na czeskiej dwojce podobno lecialo, ale moja natena naziemna zostala, zmieciona przez wiatr. Wczoraj gdy wszedlem po 21 na livescore, widze 5:0 to pomyslalem ze maja errora jakiegos. Chwila moment 6.. Masakrycznie.

 

Dzis wygra Milan, szkoda ze wiekszosci napastnikow nie ma, ale kaka cos przyczaruje i jakos dadza sobie rade. Mysle ze PSV dzisiaj rowniez przegra. 5zł na to postawilem. A i jak Milan do finalu nie dojdzie do finalu to 0.5 finlandii w plecy jestem, wiec lepiej zeby sie postarali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly ale jak widac potrzebny OFF

 

Wklejam linkasa do stronki gdzie leca mecze live

 

http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/pon-pia.html

 

Czasami stronka chodzi mulowato.

Aby mecze ogladac nalezy miec lacze co najmniej 0,5 MB.

Okienko meczu nie za duze ale leci i to na zywca a nie tak jak w naszej <autocenzura gleboko posunieta> TVP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronke kojarze... ale mojel lacze mimo iz download ma ok 80kb/s, Up jest wolniutki, p2p blokniete (a te programy walsnie p2p uzywaja) wiec meczy albo wogole sie nie wlaczaja, albo zacinaja sie na kilka minut. Jednym slowem mam przedupcone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przerwy

Liverpool - PSV 0:0,

Bayern - Milan 0:2

pierwsza bramka niezła, druga jeszcze lepsza (choć z min. spalonego) ten Seedorf mimo upływu lat nadal całkiem nieźle pogrywa. Oddo póki co też się niesamowicie prezentuje - ma chłop zdrowie żeby tyle biegać :blink:

 

jeszcze wpadki szpaka wychwycone przezemnie:

"premiera dewizją" - coż za wymowa :lol2:

"van bommel bohater sprzed tygodnia" - który tydzien temu nie gral ze wzgledu na zawieszenie, a tak wogóle to przy piłce był Lucio :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah... :D

3xYES, prosimy o wiecej!

Moglo byc 3:0 gdyby Inzaghi nie wyglupial sie i nie podal na sile. 2nd bramka - cud miod i malinka. Coz to bylo za podanie. Ronaldhinio by sie takiego nie powstydzil.

 

Mam nadzieje ze nie spoczna na laurach i dalej beda cisnąć :D

 

 

edit.

Bayern Munich 0 - 2 AC Milan

Liverpool 1 - 0 PSV Eindhoven

 

Tadycja dalej kontynuowana, Milan znow rozwala Bayern. Nie spodziwalem sie az tak szybkiego i pieknego meczu. Bylo na czym oko zawiesic. Do tego 13zl do przodu. Zyc nie umierac :D

FORZA MILAN

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern cisnal, az prawie kupe zrobil.

Nie lubie takiej gry. Milan gral rzetelniej i ladniej.

Kilka razy chcialem sie przemoc do tych niemcow ale sa po prostu straszni. Juz nigdy nie bede kibicowal Bayernowi.

No i 3 angielskie zespoly oraz jeden wloski.

Niezle by byly jaja gdyby jeszce Milan wygral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle by byly jaja gdyby jeszce Milan wygral.

Najgorsza z możliwych opcji <_<

Finał będzie MU vs Liverpool i wygra Liverpool jestem tego na 80% pewien :wink:

 

edit:

Pomyliło mi się :mur:

Edytowane przez eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Finał będzie Chelsea vs Liverpool i wygra Liverpool jestem tego na 80% pewien icon_wink3.gif

A nie pół finał?? W finale na pewno będzie MU i wygra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU w tym sezonie gra najpiekniejszą i najskuteczniejszą piłe w Europie.Mają teraz pake jak diabli.Z Milanem może być ciężka przeprawa bo to Milan :-P .Ale wyobrazcie sobie powtórkę finału sprzed dwóch lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Powtorka by mogla byc z meczu sprzed 2lat, ale wylaczajac druga polowe, bo to bula akurat tragedia dla calej pilki noznej icon_wink2.gif

E tam, Milan nie ma szans, tak samo jak każdy przeciwnik MU :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, Milan nie ma szans, tak samo jak każdy przeciwnik MU :P

Nie sadzmy po jednym meczu w cwiercfinale jaki bedzie final.

Ladnie zagrali ale tak jak mowilem, tylko dlatego ze Roma nie grala.

Reszta meczy MU bedzie ciezka przeprawka.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna dominacja. Chelsea jak i Man U moga zgarnac w tym sezonie wszystko, podzielic sie, albo nic nie dotac. Liga Angielska, Puchar Anglii i Liga Mistrzow. Cos nieprawdopodobnego... Ja licze na to ze niebiescy zgarna tytuly z wysp, a LM zdobedzie jedyny zespol reprezentujacy stały ląd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jak ida przygotowania do dzisiejszego meczu? Ja narazie przezywam ogromny stres, bo nie wiem gdzie obejrze sobie mecz ;[

Chyba u kogoś kto ma NSport. Jaki mecz dzisiaj??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postnaowilem troszke powalczyc i skorzystac z niedalekiego sasiedztwa czechow. Wszedlem na dach, spedzilem tam 2h, wymarzlem na wietrze, machalem pilka do zelaza tak ze mnie lapa rozbolala, ale antena zamontowana :D Jedynka czeska wypasik, gorzej z dwojka na ktorej leca niby te mecze, ale od biedy jakos obejrze ten meczyk.

 

Boje sie troszke ze bedzie to jednostronne widowisko... Tym razem ManU jest trapiony plaga kontuzji, natomiast w Mialnie nastapil ladny powrot do formy i wspanialej gry, do ktorej jestesmy tak bardzo przyzwyczajeni ;) Mysle ze dzisiaj Milan wykorzysta dana mu szanse i pojdzie na maxa, strzelajac z 2 brameczki na wyjezdzie nie tracac zadnej. W rewanzyku sie zamurują, ewentualnie jakas kontra i bedzie finalek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan ciśnie MU 2-1.Najperw samobój Didy a potem dwie bramki Kaki.Pierwsza połowa super tempo i naprawde świetna gra Milanu.

Błedy w obronie MU szczególnie podczas drugiej bramki.

Pierwsza brama Kaki cudowna.Heinze zpóznił się dosłownie o milisekunde ;)

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MANCHESTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

kurcze druga połowa to miazga, Milanu po prostu NIE BYŁO na boisku, ogólnie to tak tragicznego, defensywnego i antywidowiskowego stylu gry to nie ma nigdzie jak z udziałem Milanu, po prostu brzydota na maksa, jak to można oglądać :mur:

na szczęście Rooney pokazał klasę, jestem pewien, że pojadą ich w Miediolanie

VIVAT MANU!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj szXXX trafiał momentami...myślałem, że się załamię jak patrzyłem co oni w obronie wyprawiają :| ...Rio z Vidą muszą wrócić na rewanż bo krucho będzie...Milanowi starcza 1 bramka a potem murowanie bramki...

 

ale ogólnie pozytywnie...

 

The Treble nadal w zasięgu MU :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wiele PMow z prosba o napisanie jak ogladac mecze przez siec.

O to maly poradnik :]

 

1. wpisujemy stronke: http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/pon-pia.html

czasem chodzi bardzo wolno i nalezy uzbroic sie w cierpliwosc.

Kolejna strona tym razem angielska (jak sie okazuje to polska stronka jest z niej skopiowana) :

http://www.myp2p.eu/Matches/Match1.htm

 

post-9866-1177487844_thumb.jpg

 

2. przechodzimy do dzialu download w celu pobrania programu do ogladania kanalu. Moze to byc Sopcast lub TvAvans.

Uzywam tego pierwszego.

 

3. Po sciagnieciu wracamy na stronke. Wybieramy kanal z ktorego ma isc transmisja (po lewej stronie tej tabeli). Polecam kanaly z anglojezycznym komentarzem jest najbardziej zrozumiely dla wiekszosci z nas.

 

4. Klikamy na ikonke play pod odpowiednia nazwa programu. chwile czekamy i juz mozemy ogladac meczyk.

 

minusy:

-niekiedy transmisja jest opozniona o 1-2 minuty

-niestety jakosc nie jest najlepsza, na full screen'ie max rozdizlaka powinna byc 800*600, jak jest wieksza to pikseloza

 

plusy:

-wrazenia z ogladania meczy...............................BEZCENNE

 

 

PS prosze moderatora o umieszczenie tego poradnika na poaczatku posta lub w innym widocznym miejscu :]

 

 

EDIT dodalem kolejna stronke

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...