Skocz do zawartości
Jarosław Bąk

Problem Z Siecią Wi-fi Na Nx7400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dysponuję notebookiem HP nx7400 EY508ES

 

 

mam z nim problem

 

Mianowicie, kiedy podłączam się do sieci która jest "widoczna" sieć działa bez zarzutu. Ale ze względu na bezpieczeństwo mamy w firmie wyłączone SSID Broadcast.

I tu się pojawiają schody, bo wspólnicy którzy mają Fujitsu-Siemensy sieć mają, a ja nie. Oczywiście kiedy włączyliśmy na chwile broadcast na routerze sieć zadziałała, więc ustawienia mam raczej OK.

 

Zadzwoniłem oczywiście do HP to mi odpowiedzieli żebym spadał na szczaw bo oni supportują tylko rozwiązania sieciowe HP i CISCO.

 

Dla pewności sprawdziłem na innym routerze i dzieje się to samo.

 

Sprawdzone Routery:

Router + AP Canyon CN-WF514

Router + AP D-Link DI-524

 

Nie bardzo uśmiecha mi się gonić z kablem po firmie więc proszę pomóżcie

_________________

Jarosław Bąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dysponuję notebookiem HP nx7400 EY508ES

mam z nim problem

 

Mianowicie, kiedy podłączam się do sieci która jest "widoczna" sieć działa bez zarzutu. Ale ze względu na bezpieczeństwo mamy w firmie wyłączone SSID Broadcast.

I tu się pojawiają schody, bo wspólnicy którzy mają Fujitsu-Siemensy sieć mają, a ja nie. Oczywiście kiedy włączyliśmy na chwile broadcast na routerze sieć zadziałała, więc ustawienia mam raczej OK.

 

Zadzwoniłem oczywiście do HP to mi odpowiedzieli żebym spadał na szczaw bo oni supportują tylko rozwiązania sieciowe HP i CISCO.

 

Dla pewności sprawdziłem na innym routerze i dzieje się to samo.

 

Sprawdzone Routery:

Router + AP Canyon CN-WF514

Router + AP D-Link DI-524

 

Nie bardzo uśmiecha mi się gonić z kablem po firmie więc proszę pomóżcie

_________________

Jarosław Bąk

Mam tego samego notebooka.

 

Proponuję zainstalowanie oprogramowania Intel Proset do obsługi karty wifi.

U mnie po jego zainstalowaniu w okienku sieci dostępnych pojawiła się jakaś z wyłączonym SSID, której wcześniej nie widziałem.

Można je znaleźć na stronie HP, ale wersja która tam jest ma buga - w miarę użytkowania zużywa coraz więcej pamięci.

Najnowsza wersja którą używam jest tutaj:

http://downloadcenter.intel.com/scripts-df...;ProductID=2259

 

Pozdrawiam,

Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...