Skocz do zawartości
Snesiak

O&o Defrag Przestał Działać

Rekomendowane odpowiedzi

z Tydzień temu zainstalowałem o&o defrag, zdefragmentowałem dyski i było dobrze. Teraz kiedy go włączam to nie ma listy dysków. Samo menu na górze a w środku pusto. Do końca triala mam jeszcze jakieś 3 tygodnie, więc to nie to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Tydzień temu zainstalowałem o&o defrag, zdefragmentowałem dyski i było dobrze. Teraz kiedy go włączam to nie ma listy dysków. Samo menu na górze a w środku pusto. Do końca triala mam jeszcze jakieś 3 tygodnie, więc to nie to :/

Włacz w usługach, usługe O&o defrag.

 

Uruchom -> services.msc ->na liscie: O&O Defrag -> start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem zanim tu napisałem, usługa jest cały czas włączona, ustawione jest też automatyczne włączanie.

Najdziwniejsze jest to że nie ma żadnego błędu, przy wyłączonej usłudze pojawiłby się błąd informujący o tym.

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem zanim tu napisałem, usługa jest cały czas włączona, ustawione jest też automatyczne włączanie.

Najdziwniejsze jest to że nie ma żadnego błędu, przy wyłączonej usłudze pojawiłby się błąd informujący o tym.

 

Sprawdz te dwa wpisy do rejestru :

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\FileSystem]

"NtfsDisable 8dot3NameCreation"=dword:00000000

"Win31FileSystem"=dword:00000000

 

Ma on wygladać tak jak wyżej, jesli na końcach są jedynki to zmien na 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...