Skocz do zawartości
waldek69

Overburn w Nero

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam nagrywarke TEAC CD-W540e i nero 5.5.9.9 i nie wiem na czym polega overburn. Próbowałem juz przestawiac w opcjach ale i tak nie chce mi nagrac nawet 704 mb, moj sasiad ma liteon 16x i nagrywa nawet 717

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam nagrywarke TEAC CD-W540e i nero 5.5.9.9 i nie wiem na czym polega overburn. Próbowałem juz przestawiac w opcjach ale i tak nie chce mi nagrac nawet 704 mb, moj sasiad ma liteon 16x i nagrywa nawet 717

mnie też to wkurza, bo mam LG 16x i nie moge nadpalić nawet 500 kb podczas gdy moj kumpel wypala po 720-730 Mb na płytce. Używałem już chyba z 7 prógramów do wypalania i nic :( każdy płyte wypluwa :( Do tego jeszcze moja nagrywarka obsługuje overburn :D I o co tu chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik->Preferencje->zakładkaUstawienia zaawansowane->Zezwalaj na overberning.

Następnie ustaw pojedyńczą sesję, wybierz tryb dao-raw i noralnie nagrywaj.

Jak dasz wypalanie to powinno normalnie pokazać że na dysku jest za mało miejsca, po chwili wyskakuje okienko wykorszystaj overberning klikasz żeby wykorzystał i leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

::a co powiecie na DAO/96 chyba tak mam...nie jestem w hacie aktualnie wiec dokladnie nie pamietam ale moja nagrywarka LG 40/12/40 posiada DAO/96 czy 99 (naprawde nie pamietam)....czy to znaczy ze obsluguje plytki o tej pojemnosci?....a nie chce mi wypalic 707mb plika....moze te ustawienia cos pomoga by ustawic przedzial w tych ustawieniach dla plytki...jak ktokolwiek wie cos na ten temat to prosze o odpowiedz::posdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...