Skocz do zawartości
zielak_18

Problem Z Dellem Latitude C610

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Kupiłem dzisiaj uzywanego Della Latitude C610. Mial on zainstalowany Win XP w celu sprawdzenia laptopa. Niestety skonczyl sie czas triala systemu i wymaga rejestracji.

 

Chcialem zainstalowac swoj system ale nie idzie. Wkladam cd z win xp do napedu, uruchamiam menu botowania przy starcie i wybieram start z cd. Odpala sie zawsze ten zainstalowany windows.

 

Co moze byc przyczyna? Czy CD-ROM jest uszkodzony? Tak mi sie wydaje...

Niestety nie moge sprawdzic w systemi czy czyta on dobrze plyty <_<

 

A moze trzeba jeszcze cos zrobic? Bo nie mialem do tej pory za duzo do czynienia z notebookami :oops:

 

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy oby napewno plytka z xp ma poprawnie nagrany boot sector?? gdy nie ma boot sectora na przegrwanej plytce naprzyklad to w windowsie ci sie odpali plytka z autostartu ale juz bios nie zobaczy boot sectora i oleje plytke... znajdz jakas inna plytke bootowalna np norton, inny windows nawet 98 :lol: , knoppix czy jakas jego pochodna, rescue cd czy inne tego typu narzedzie, 2 zobacz czy w biosie widzi calkowicie normalnie cd-rom chodiaz np ja w stacjonarce mam tak ze jesli nie ma urzadzenia to i w boot menu go nima...pokombinuj napewno dojdziesz :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plytka kreci sie w napedzie.

ale cdrom tak nagle przestal dzialac? moze leciutko wysunol sie ze swojego miejca przez co nei dziala prawidlowo? jesli nei to nie mam wiecej pomyslow...zaintaluj po sieci xD i wtedy prubuj cd rom... heh..

Nie nagle, bo mam go od wczoraj. Wysuniety tez nie jest bo wyjmowalem i wkladalem go.

 

No nic na szczescie jest jeszcze gwarancja B-) W poniedzialek podskocze to mi naped wymienia jak bedzie nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...