Skocz do zawartości
CriXu

Pomoc W Wyborze...

Rekomendowane odpowiedzi

1. Na pierwszej pozycji jest: HP PAVILION DV5000T - cena wzgledna :) - 3600zł

 

Specyfikacja:

# Core Duo T2400 1,83ghz CPU Dual Core

# 1 GIG DDR Memory

# 80 GB Hard Drive (5.400obr/min) SATA

# DVDRW Drive

# Intel Graphics Media Accelerator 950

# 15,4" WXGA

 

 

czy lepiej zainwestowac w wieksza martyce (17') jak i grafike??

2. Dell Inspiron 9400

 

Specyfikacja:

# 1.83ghz CPU Dual Core (2 MB L2 cache, 667 MHz FSB)

# 1 GIG DDR Memory

# 120 GB Hard Drive (5.400obr/min) SATA

# DVDRW Drive

# 256MB DDR ATI® MOBILITY™ RADEON® X1400 graphics card, PCI-Express x16

# 17" Screen (17" UltraSharp™ Wide Screen WXGA+)

 

Battery 53 WHr, 6-cell "Smart" Lithium Ion battery.

Approximate operating time: up to 5.13 hours per battery

 

CENA: 4700zł

 

Ewentualnie przy doplacie rzedu 600zł dostane mniejsza matryce 15" z TrueLife oraz dodatkowa kosc ramu 1GB (razem 2GB) a laptop widnieje pod nazwa DELL Inspiron 6400...

 

Pytacie do czeglo ma sluzyc... Hmmm mysle ze do neta, filmow sluchania muzy i czasem moze i w cos bym zagral ale chyba tego nie nalezy uwzgledniac poniewaz aktualnie mam mocna mayszne i w nic nie gram... Wiec fajnie aby na sprzecie system szybko latal z aplikacjami (jestem osoba bardzo nerwowa i jesli cos przymuli mam tendencje do atakow i wyrzywaniu sie na sprzecie komputerowym stad chce 1GB RAMU :PPP )

 

Ja osobiscie jestem za tym aby kupic tego DELL-a... Pytanie tylko czy warto??? czy za te pieniądze kupie cos lepszego w polsce??? Ile mozna uzyskac przykladowo 3DMARK-ow 2003 oraz 2005???? Czy warto wziąc 17" calowy ekran czy lepiej wziac 15" ????

 

 

Prosze o pomoc!!!!!!!

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie grasz to bierz ta 15stke zawsze to ponad tysiac zlotych w kieszeni . Zawsze mozesz poszukac czegos innego chyba niekoniecznie musi byc to Dell ? W innym topiku pokazywalem BenQ R55 za jakies 4k PLN a jest duzo lepszy niz ten Dell DV5000T bo ma GF Go 7400 a reszta taka sama .

Edytowane przez viod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ to cala grupa firm a dokladnie 10 . Ta ktora zajmuje sie elektronika konsumencka rzeczywiscie ma cos wspolnego z Acerem mianowicie to ze w `84 powstala z dzialu tejze firmy . Dzisiejszy BenQ nie m nic wspolnego z Acerem . To jakas "urban legend" i do tego glupia nie poparta faktami a sezy sie po tym forum . Zreszta ich laptopy produkuje podbno niejaki Mitac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ to cala grupa firm a dokladnie 10 . Ta ktora zajmuje sie elektronika konsumencka rzeczywiscie ma cos wspolnego z Acerem mianowicie to ze w `84 powstala z dzialu tejze firmy . Dzisiejszy BenQ nie m nic wspolnego z Acerem . To jakas "urban legend" i do tego glupia nie poparta faktami a sezy sie po tym forum . Zreszta ich laptopy produkuje podbno niejaki Mitac .

masz dowody

 

Benq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Viod

nooooo....napisales napisales......ale Benq to taki syf ze hej. Ta sama strategia co u Acera.....wypasiony laptop upakowany w syf za rozsadna cene i gwarantowana przyjazn z serwisem.

Edytowane przez FSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie skakam po forum ppc i jakto wszyscy narzekaja na laptopy benq a przekopalem pure i google i tak naprawde nie znalazlem zadnej opinii by sie cos psulo. Najczestsze problemy sa z instalacja sterownikow dzwieku... Mocno sie zastanawiam nad Asusem A6KM-Q097H a wlasnie Benkiem R55EGH... Co do jakosci mial ktos przed soba i benq i acera? Dla mnie jakosci wykonania nie ma co porownywac to dwa zupelnie rozne produkty to moja i nie tylko ja opinia. To chyba tyle

 

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...