Skocz do zawartości
deejay18

Bluetooth A Połączenie Z Telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie posiadam adapter bluetooth w komputerze udalo mi sie bez problemów zainstalować sterowniki do niego. Nawiązuje kontakt z telefonem takze bez problemowo tylko jeste jeden bład. W połaczeniu aby polączyc sie w zupełnosci wyskakuje bład "podaj kod dostępu" i zabardzo nie wiem o co chodzi próbowałem wpisać pin i numer telefonu i takze bez skutku. Jedynie co wiem ze jest to liczba i musi posiadac 8 znaków:( Prosze o pomoc i dziękuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie posiadam adapter bluetooth w komputerze udalo mi sie bez problemów zainstalować sterowniki do niego. Nawiązuje kontakt z telefonem takze bez problemowo tylko jeste jeden bład. W połaczeniu aby polączyc sie w zupełnosci wyskakuje bład "podaj kod dostępu" i zabardzo nie wiem o co chodzi próbowałem wpisać pin i numer telefonu i takze bez skutku. Jedynie co wiem ze jest to liczba i musi posiadac 8 znaków:( Prosze o pomoc i dziękuje:)

Moze chodzi o kod parowania... musisz podac taki sam na telefonie i komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne, że Twój program do BT to BlueSoleil?

To co musisz podać podczas łączenia z komórką to BT Pin

O takie coś chodzi?

Ja nie mam ustawionego, po prostu wpisuje 0, bo przy pustym polu wyświetla jakiś błąd, a w komórce wpisuje pin komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...