Skocz do zawartości
Beatles

Podkrecanie Athlona 1600+ XP i GeForce3 Ti200

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wyszedl Unreal 2 :D i trza cos z kompem zrobic (czytaj: podkrecic).

 

No i tak:

 

1. Procka chce podkrecic, ale nie zmieniajac mnoznika (jeszcze na gwarancji, wiec malowanie mostkow odpada). I tu pytanie. Do ile max mozna zwiekszyc FSB? (plyta pozwala na zmiane FSB, napiecia rdzenia, napiecia pamieci - to chyba wystarczy, zeby sie pobawic).

 

2. GeForce'a mam firmy PalitDaytona (z radiatorami na pamieciach). Ile bezpiecznie moge z niego wycisnac?? RivaTuner, NVMax, czy PowerStrip bedzie najlepszy??

 

Z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj człowieku poszukaj troszke co???Athlona to odrazy na fsb 166 mhz tylko najpierw daj mu napięcie na 1.85 (tak na wszelki wypadek, potem napewno będziesz mógł je stopniowo zmniejszyć)Też mam fg3ti200 palit ale wersje 128 mb (a jaką Ty masz?)U mnie to max idze na 225 rdzeń a pamięći na 460 bez artefaktów.Jak masz wersje 64 mb to napewno wykręcisz więcej (poszuka na forum, tam ktoś wykręcił ponad 500 pamięci).Takie podkręcenie powinno dać spokojnie efekt końcowy rzędu ponad 9000 3dmarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem zwiekszyc FSB na 166 i nic. Max co startuje komp z napieciem 1,85V to 143MHz. W czym moze tkwic problem?? Co moze nie byc bez znaczenia :D mam zwykle DIMM'y ustawione w BIOS'ie na 133MHz i CAS 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na plycie MSI-6380A z Kt266A podklecilem Athlona 1600+ przez FSB z 133 na 152. Ale dziala tylko wtedy jak w pokoju mam temperaturke 15*C. No i oczywiscie agresywne ustaiwnia pamieci. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to Power Strip jest najlepszy a podkręcaj powoli najpierm o 20-10 i włącz jakąś gre (najlepiej UT2003) pograj chwile jeśli nic nie będzie sie działo to podkręcaj dalej itd. dopuki nie pojawiom sie krzami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to Power Strip jest najlepszy a podkręcaj powoli najpierm o 20-10 i włącz jakąś gre (najlepiej UT2003) pograj chwile jeśli nic nie będzie sie działo to podkręcaj dalej itd. dopuki nie pojawiom sie krzamiCo do karty to Power Strip jest najlepszy a podkręcaj powoli najpierm o 20-10 i włącz jakąś gre (najlepiej UT2003) pograj chwile jeśli nic nie będzie sie działo to podkręcaj dalej itd. dopuki nie pojawiom sie krzami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to Power Strip jest najlepszy a podkręcaj powoli najpierm o 20-10 i włącz jakąś gre (najlepiej UT2003) pograj chwile jeśli nic nie będzie sie działo to podkręcaj dalej itd. dopuki nie pojawiom sie krzamiCo do karty to Power Strip jest najlepszy a podkręcaj powoli najpierm o 20-10 i włącz jakąś gre (najlepiej UT2003) pograj chwile jeśli nic nie będzie sie działo to podkręcaj dalej itd. dopuki nie pojawiom sie krzamiCo do karty to Power Strip jest najlepszy a podkręcaj powoli najpierm o 20-10 i włącz jakąś gre (najlepiej UT2003) pograj chwile jeśli nic nie będzie sie działo to podkręcaj dalej itd. dopuki nie pojawiom sie krzami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...