Skocz do zawartości
piotrek

Plyta glowna

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestempewnien czy to tu powinno byc ale co tam w koncu t sprzet

 

nie dzila mi USB w windosie XP, przestalo wykrywac urzadzenia USB (drukarka, Pad). To ejst normalka przyzwyczailem sie do tego bo taka sytuacj powtarza sie ciagle i za kazdym razem zostawiam kompa w serwewisie na kilka dni po czym okazuejs ie ze wyminiaja lyte glone na ten sam model bylo tak jzu conajmiej 3 razy teraz jade 4 raz i nei wiem czy moge zadac:

1 wymiany na inny model

2 zwrotu kasy

3 czy czego tam jeszcze

plytka to ABIt KT7 sklep tp ACt w LOdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo jeżeli skorzystasz z rekojmi to maja 14 dni na naprawe badz tez danie takiego samego nowego produktu - czyli nie mozesz (wg prawa ) zadac innego modelu , kasy (jednakże niektórzy sprzedawcy pozwalaja na takie praktyki [co do kasy to raczej nie ] ) , jednakze jeżeli sprzedali ci wadliwy towar[odrazu był uszkodzony ( a w twoim przypadku to tak nie jest bo juz n-ty raz dajesz do servisu ) ] to możesz żadac zwrotu pieniędzy . jeżeli bedziesz miał z nimi jakies problemy (np trzymaja dłużej niz 14 dni ) to poszukaj jakiegos biura praw konsumenta (jakos tak to sie nazywa)- pomoga(najpierw mozesz gosci z servisu "postrzaszyc" takim biurem )

 

PS sorka za błedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn wogole byla ona jzu uszkodona od poczatku bo jakkupilem jak i byl wniej system zaintaloany to mi sie gry zawieszaly ale myslalem ze tak jest normalnie (zwykly pc) potem sam zroilem formata i bylo spoko (nie zaintalowame servise packa do VIa bo nei widzialm i sie nei cial ale wydajnosc byla do bani) no ale potem przestalo dzialc usb i wymenili i bylo ok po1 miesiacu sie znowu popsulo i wymeinili i tak w 3 razy lacznie sama plyta glowna jzu byla wymieniana mam tego dosyc pozatym konczy mi sie gwaranja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...