Skocz do zawartości
barto

Gdzie kupić monitor LCD?

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc.Kto zna w Krakowie(ewentualnie w Warszawie)adres sklepu, w którym jest duży wybór LCD-ków i gdzie można przetestować monitor? Wszędzie odpowiedź jest podobna: "jaki monitor pana interesuje to proszę zamówić i dostarczymy". :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

nie pomogę Ci w tym temacie, lecz chciałbym sie podzielić swoim doświadczeniem przy kupowaniu LCD, a mianowicie:

Szukałem monitora aż mój wybór padł na iiyame ax3835ut poszedłem do firmy by kupić monitor - lecz tylko na zamówienie, zamówisz pan to dostarczymy. Ok zamówiłem i uparłem sie by w pisemnym potwierdzeniu zamówienia napisano MONITOR BEZ USZKODZONYCH PIKSELI I SUBPIKSELI" zgodzili sie i wszystko ok, za dwa dni po odbiór.

Przyjeżdzam po monitorek i okazuje się że uszkodzony subpiksel

więc ja,że nie przyjmę monitora bo uszkodzony.... i ty zaczęły się schody: importer twierdzi, te typy tak mają i wg specyfikacji żadnej wady nie ma a zamówiony i odebrać trzeba więc się znerwiłem bo monitor do najtańszych nie należał i krótko mabyć tak jak w zamówieniu i koniec jeśli nie to zwrot zaliczki i dowidzenia.

Telefony przepychanki i w końcu werdykt masz pan do wyboru albo wymienimy panu monitor na nowy albo opuścimy z ceny 20% a było to wtedy ok 700 zł.(drogą nie chodzi a subpikselek nie przeszkadzał)

Tak więc wniosek jesli nie masz możliwości przetestować LCD przed kupnem to koniecznie żądaj pisemnego potwierdzenia zamówienia wraz z jego postanowieniami i nie wierz w zapewnienia typu "panie te monitory są tak drogie, że nie mają zadnych wad"

Trochę to przydługie i w sumie nie na temat ale myślę, że pomogę niektórym uniknąc przykrych niespodzianek szczególnie z małych miejscowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...