Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

No wczoraj powalczyłem troche z moim ASUSKIEM :D

 

648/1026 i 3DMark06 11291 :blink:

 

Przy wyższych wartościach GPU zwisy

Przy wyższych wartościach MEM arty w demie z drzewami więc nie ryzukuje

 

PS. czemu nie działa auto wentylator , musze dać na maxa bo jak nie to zwis na 648 , przy 621 jest wszystko OK , a went czały czas działa na min ( i wtedy jest cisza ) .

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was sie spisuja nowe stery beta 158.42 Vista? Bo ja roznicy nie widze za bardzo oprocz mniejszej ilosci markow w 05. :-)

tylko 06 zapuszczałem , wzrost o około 70 marków ale to nie istotne , w grach jest ok , a zapodałem je dlatego że mają poprawki do Lost planet ....dziś wychodzi demo , jutro trzeba odpalić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 06 zapuszczałem , wzrost o około 70 marków ale to nie istotne , w grach jest ok , a zapodałem je dlatego że mają poprawki do Lost planet ....dziś wychodzi demo , jutro trzeba odpalić :D

 

Z tego co jest na stronie LOST PLANET to jeszcze 15 godzin :blink: zatem jutro wyjdzie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest na stronie LOST PLANET to jeszcze 15 godzin :blink: zatem jutro wyjdzie :blink:

A niejest czasami na 6pm stany,polska 2.am sroda

May 15 at 6PM PST (According to the Blog)

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w full detalach na Lost Planet nie da się pograc.

Grałem w rozdzielzości 1360X760 (wyzszej nie dało sie ustawic) + Vsync ON.

 

Najbardziej zasoby zżera HDR ustawione na max i jeszcze bardziej Shadow Resolution.

 

Jezeli Shadow Resolution ustawi sie na max to mamy jakies 18 klatek.

Jak na Default to juz da sie pograc.

 

Takze niestety dla full detali, DX 10 i wyzszych rozdzielczosci trezba zmienic karte - mam GTX-a + C2D 6600@3200.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie szkoda gadać bez SLI to nie ma co odpalać :(

Mam GTS na Viście w DX10 na nowych sterach ustawiłem 1280x, bez AA, wszystko na maksa i jest 12-14 FPS, są często spadki do 11.

 

Co do grafy to nie powala, mało realistyczna. Jakby ktoś się nie znał to by powiedział, że to jakaś gierka z 2005 roku i to w dx9.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam panorame 22" i nie da sie u mnie ustawic 1280x1024. Jedynie 1280x960. Ale to nic nie zmienia praktycznie. Jest kiepsko.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Postanowiłem pogrzebać trochę w biosie za pomocą Nibitora

Na początek ustawiłem sobie takty 620/1000 i 1500 shadery

Zastanawiam się do jakiej wartości można ustawić shadery. Gdzieś czytałem że nawet do 2000 Mhz

 

Druga sprawa to napięcia.

Znalazłem opcję gdzie można ustawić napięcia 3D od 1.3V do nawet 1.7V ( na razie zmieniłem z 1.3 na 1.4)

Do jakiej bezpiecznej wartości można to ustawić i czy będzie to miało wpływ na wysokość podkręcania ?

A może lepiej tego nie ruszać ? :)

 

O temperatury się nie boję. Mam wydajne chłodzenie wodne, karta podczas długich gier nie przekracza 50 stopni C

 

Biosu jeszcze nie wgrałem, poczekam na wasze opinie

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 8600GT da sie pograc jedynie ta

1280x720

16x,fsaa-2x ze sterow w grze min 4x da sie ustawic

 

HDR-Medium

Shadows-Medium

reszta High

tak jest stale 27fps

ja niemoge zmienic rozdzialki na inna n iz sie odpala,

gra jest do bani albo serja 8 to FX

po zmianie np na Aniso 4x nic to nie wplywa na FPS,cienie na high zabija granie

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wlaczylem demko tej gry w dx10 to ...sterownik ekranu polozyl sie w sposob najmniej ciekawy :/ Gra sie wlaczyla...rozdzialka 640x480 wszystko na max i...pogralem 10 minut.Po tym czasie obraz sie wylaczyl i slyszalem tylko odglosy, po chwili blue screen i restart.

Musze chyba wgrac nowe sterowniki.Czy ktos moze podac link do najnowszych sterownikow gtx pod viste 32 ? Z gory dziekuje...

Nie wiedzialem ze odpalenie tej gry moze sie skonczyc w taki sposob :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko odnośnie o/c, czy mój wynik jest w normie

C2D@3.5GHz, 8800GTS @ 649/1003 (2006 efektywnie), stery najnowsze oficjalne FW

2005 18.808

2006 11.267

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, popykalem trochę w Lost Planet i mogę śmiało stwierdzić że DX10 uśmierci Xp jako platformę do grania.....

To demo to raczej Benchmark....i próbka Alphy gry ale jestem pod wrażeniem jak na pierwszą próbkę możliwości i pierwszych sterów do gry od NV.Nic tylko czekać na Crisis..

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, popykalem trochę w Lost Planet i mogę śmiało stwierdzić że DX10 uśmierci Xp jako platformę do grania.....

To demo to raczej Benchmark....i próbka Alphy gry ale jestem pod wrażeniem jak na pierwszą próbkę możliwości i pierwszych sterów do gry od NV.Nic tylko czekać na Crisis..

Moze cos wiecej napiszesz. Bo masz podobna specyfikacje co moja. U mnie jak pisalem wczesniej jak poustawiam wszystko na full jest ok 18 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cos wiecej napiszesz. Bo masz podobna specyfikacje co moja. U mnie jak pisalem wczesniej jak poustawiam wszystko na full jest ok 18 fps.

Przy wszystkim na full tak jak piszesz...18-25 fps.

ale domyślnym ustawieniu jest 55-85 czyli AAx4 i AFx16.na nie kręconej grafie....+ HDR i Shawow na medium...

ale jakość grafiki jest i tak świetna ....

druga sprawa to to że to Alpha gry ...... i wersja finalna powinna zdecydowanie lepiej śmigać , do tego to pierwsze stery NV praktycznie dedykowane do Gry w DX 10....myślę że powinno być ok w przyszłosci.....do tego to pierwszy tytuł z DX10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wszystkim na full tak jak piszesz...18-25 fps.

ale domyślnym ustawieniu jest 55-85 czyli AAx4 i AFx16.na nie kręconej grafie....+ HDR i Shawow na medium...

ale jakość grafiki jest i tak świetna ....

druga sprawa to to że to Alpha gry ...... i wersja finalna powinna zdecydowanie lepiej śmigać , do tego to pierwsze stery NV praktycznie dedykowane do Gry w DX 10....myślę że powinno być ok w przyszłosci.....do tego to pierwszy tytuł z DX10...

Czy mozesz powiedziec jak w tej grze zwiekszyc rozdzialke bo niestety u mnie max to 640 480 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozesz powiedziec jak w tej grze zwiekszyc rozdzialke bo niestety u mnie max to 640 480 :)

Normalnie w opjach grafiki ustawisz i na dole back , wtedy pyta się o pozostawienie i klikasz ok.a stery masz 158.42 ? Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w opjach grafiki ustawisz i na dole back , wtedy pyta się o pozostawienie i klikasz ok.

Konio68 - Widocznie mam jakas "dziwna" gre bo u mnie tak czy siak max to 640 480 :/ Wylaczylem bajery, wszystko na low i nadal to max rozdzialka...Ktos mial podobny przypadek :) ?

Stery mam 158,24 ;)

Edytowane przez Seriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konio68 - Widocznie mam jakas "dziwna" gre bo u mnie tak czy siak max to 640 480 :/ Wylaczylem bajery, wszystko na low i nadal to max rozdzialka...Ktos mial podobny przypadek :) ?

Stery mam 158,24 ;)

No właśnie , musisz zapodać stery 158.42 ze stronki NV np. aby Ci działały te rozdzialki i gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...