Skocz do zawartości
krasi

Problem Z Wd80 8mb Cache

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opisze wszystko w punktach, co by się łatwo czytało :)

1. Tydzień temu sformatowałem 3 partycje, postawiłem nowy system. Działało all.

2. [Transport dysku przez pół Polski] Po kilku dniach zaczeły się problemy z kopiowaniem danych na jednej partycji, zawieszał się oraz wydawał odgłosy coś jak metaliczne "czkanie"

3. Włożyłem do drugiego kompa - działało ok, kopiował 4GB pliki bez zająknięcia.

4. Włożyłem z powrotem do starego - działało znowu ok (zmieniłem kanał Ide)

5. Po dniu zaczeły się restarty.

6. Usunąłem partycje Fdiskiem, założyłem nowe. Instalacja slacka - ok, ale podczas startu boot error. Zainstalowałem XP, ruszył

7. Zabrałem się za ponowną instalacje nowego Slacka - error podczas kopiowania, "czkanie" i w końcu reset. [instalowałem slacka na drugim kompie tez i dysku nie zabil]

8. XP oddalił się w niebyt, a fdisk wywala się przy starcie

9. Włożyłem dysk do drugiego kompa, Partition Magic widzi poprzednie partycje jaki "Unalocated".

10.Podczas próby zrobienia nowych partycji wywala się, nieznany błąd i to zaraz na początku.

 

 

Nie za bardzo wiem co jeszcze mogę zrobić, poza odłożeniem dysku na półeczkę.

Jeśli macie jakieś pomysły proszę o rade.

Na czym polegało formatowanie LLF, jak mogę je zrobić i czy to coś da?

 

Ps. podczas pierwszej instalacji slacka, sprawdzał w poszukiwaniu badów i nic nie znalazł.

Pss. dysk jest po okresie gwarancyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...