Skocz do zawartości
Singultius

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Od soboty mam nowego kompa, do ktorego chcialem podlaczyc moje stare glosniki Creativa 5.1. Na starym kompie chodzily super na karcie Sound Blaster Live 5.1, ktora zostala w starym kompie bo tam nie ma zintegrowanej. Teraz mam zintegrowany na plycie Dfi Infinity NF Ultra II-M2 Realtek ALC 850. Najpierw zainstalowalem stery z plytki dolaczonej do plyty, potem jeszcze ze strony NVIDII. W programach i tym z plyty i od Nvidii wszystko w tescie dzwieku przestrzennego chodzi ok(wszystkie glosniki 'odzywaja' sie wlasciwie), ale gdy wlaczam winampa dziala tylko subwoofer, glosnik centralny i dwa przednie, obydwu tylnych niestety nie slychac. Jakies pomysly co to moze byc;/? Probowalem juz roznie to podlaczac, jak zamieniam miejscami kabelek od tylnych z tym od przednich przy podlaczeniu do kompa miejscami to z kolei graja tylne (ale jako przednie wg programu ze sterownikow), a przednie wogole. Pomozcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zainstalować jakiegoś plugina do winampa który zamienia dźwięk stereo do surround. Nie wiem jak się nazywa bo używam foobara. Swoją drogą, słuchanie muzyki stero na surronud to dla mnie... głupota.

Od 6 lat na starym kompie sluchalem muzyki w winampie na tych 5.1 glosnikach Creative'a i karcie Sound Blaster Live i nie bylo zadnych dodatkowych problemow...A swoja droga jakos dzwieku jest tu niestety odczuwalnie gorsza (na realteku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...