Skocz do zawartości
Ardeni

Błąd Aplikacji (0xc000001d)

Rekomendowane odpowiedzi

przy uruchamianiu maxa 9 i gothica 3 pojawia mi się taki komunikat:

 

Dołączona grafika

 

komp to duron ~1giga 256ddr i gf6200

wiem że to złom ale chodzi mi o sam error, czym jest on spowodowany?

 

edit> przeinstalowałem kompa i dalej to samo :/

Edytowane przez Ardeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz kalkulator w windowsie --> widok naukowy --> system dziesiętny --> w głównym oknie przełączasz się na Hex i wpisujesz 4 ostatnie cyfry kodu (w twoim przypadku będzie to 001d) --> przełączasz się na Dec i otrzymaną wartość wykorzystujesz do identyfikacji błedu na stronie Microsoft'u. Masz ją tu. Opis jest dość krótki i raczej techniczny ale możeż go wkleić np. w google i tam coś poszukać.

Edytowane przez Sebasss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za mało ramu (no i procek stary).

Otwierasz kalkulator w windowsie --> widok naukowy --> system dziesiętny --> w głównym oknie przełączasz się na Hex i wpisujesz 4 ostatnie cyfry kodu (w twoim przypadku będzie to 001d) --> przełączasz się na Dec i otrzymaną wartość wykorzystujesz do identyfikacji błedu na stronie Microsoft'u. Masz ją tu. Opis jest dość krótki i raczej techniczny ale możeż go wkleić np. w google i tam coś poszukać.

Hmm dobrze ze to napisałeś bo o tym nie widziałem :P. Całkiem przydantne info. Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do formatownia, to pisałem z pośpiechu, wiadomo o co cho ;) a co do obliczania erroru to nie wiedziałem thx, oblokam to

edit -

ERROR_WRITE_FAULT 29 The system cannot write to the specified device.

sprawdze toz pamięciu wirtualną

 

ustawiłem giga wirtualnej albo opcje by windows sam sobie ustalał i dalej to samo :/

Edytowane przez Ardeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umiesz czytać ?

to przeczytaj jeszcze raz tego posta co go naskrobałem wyzej :)

btw. ja gralkem w fear na athlonie 1,2 512 ram i 9550 - całkiem przyjemnie to chodziło :]

Edytowane przez metart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że drąże dalej ten temat, ale dla testu spróbowałem odpalić setlersów 2 w3d które wymagają sse (tak jest napisane w readme) i pojawiło mi się okienko o błędzie i wysłaniu raportu itp, a nie error 29. Czy w takim razie sprawa z maxem i gothic'iem moze nie być spowodowana brakiem sse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...